Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

INSTRUKTOR Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 16/01/2022
e kenaqshme

DENTISTE Njoftime pune - KLINIKE DENTARE "2 DIAMANTET" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(F). Me eksperience pune. Te jene te liçensuara, Adresa: Siper Fakultetit Ekonomik

Botuar më 16/01/2022
e kenaqshme

SHPERNDARES Njoftime pune - Depo Dentare Marlen Kerkon te punesoje: Shpërndarës materialesh dentare

Paga: e kenaqshme |

Për zonën e Tiranës, me kohë të plotë. • Të ketë patent motori• Të jetë korrekt, i sjellshëm.• Eksperiencë ne profilin përkatës.• Të ketë kryer shkollën e mesme.• Orari I punes 9:00-17:00., kandidatët e interesuar mund të dërgojnë cv në këtë numër kontakti, Adresa: Rruga “Petronin Nini Luarasi”, 100 metra mbi shkollën e Baletit, Tiranë

Botuar më 16/01/2022
e kenaqshme

MOTORRIST Oferta pune - Kerkohen motorriste per shperndarje produkte (jo ushqimore)

Paga: Page e kenaqshme |

Ofrohet pune sipas kodit te punes, siguracion aksidentesh dhe jete., te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 14/01/2022
Page e kenaqshme

MENAXHERE Oferta pune - Schwarzkopf Professional Albania kerkon te punesoje: Menaxhere te Pergjithsheme

Paga: e kenaqshme |

Aplikantet duhet te plotësojnë kushtet:-Te kene eksperience pune ne kete fushe.-Te kene gjuhen angleze me diplome.- Mosha mbi 30 vjec., aplikantet duhet te dergojne cv brenda dates 25.01.2022 ne adresen: e-mail: [email protected], Adresa: Rr. Sami Frasheri,perballe Drejtorise se Policise Tirane,Qendra Metropol,Kati II,mbi dyqanin Swarovski.

Botuar më 14/01/2022
e kenaqshme

SHITESE IRIS COSMETIC Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te jete pa angazhim shkolle dhe me banim ne Tirane. Te jete simpatike dhe e komunikueshme., te kete eksperience ne shitje, mosha 25-35 vjec, Adresa: Adresa e zyrave:Autostrada Tirane-Durres, km 1, prane Spitalit Salus dhe Vodafone., Tiranë

Botuar më 13/01/2022
E kenaqshme

ESTETISTE Njoftime pune - Beauty Salon Sara eshte ne kerkim te nje

Paga: 20.000 leke (ndarje qeraje) |

Manikyr-Pedikyr. Vajza duhet te kete mjetet e veta, pagesa : qera minimale, Adresa: Rr. "Elbasanit" perballe 7 xhuxhave, Tiranë

Botuar më 11/01/2022
20.000 leke (ndarje qeraje)

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - Gama e produkteve Gjermane HUMANA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Dhe Agjent Marketingu. -Të kenë eksperiencë në këtë fushë.-Të kenë patentë klasi B.-Të kenë përfunduar arsimi i lartë.-Të kenë aftësi komunikuese.-Aftësi të mira monitoruese.-Të kenë aftësi për të punuar në grup., dërgoni cv në: [email protected]

Botuar më 10/01/2022
e kenaqshme
)