Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PARUKIERE Njoftime pune - ASK Academy Tirana, kerkon: Parukier/Parukiere

Paga: * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE! |

* Puna me kohë të plotë. * Të interesuarit duhet të kenë minimalishte 2 vite eksperience pune. ** Dergoni CV ne email: [email protected] ose kontaktoni në numrin: 0684014700, Adresa: Rruga "Sami Frashëri", qendra Metropol, përballe Drejtorise së Policisë

Botuar më 02/10/2023
* OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE!

STOMATOLOG/E Njoftime pune - Klinika Dentare "AREL" po kerkon mjek Stomatolog/e te licensuar

Paga: e kenaqshme (rroge baze dhe %) |

Preferohet 2 vite eksperience minimumi, Adresa: Kiompleksi Fratari Astir

Botuar më 02/10/2023
e kenaqshme (rroge baze dhe %)

AGJENT SHITJESH Njoftime pune - Kompania "Vinipharma" Kerkon te punesoje nje perfaqesues njekesor MedRep (medical sales representative) i/e cila duhet te plotesoje ket kushte:

Paga: e kenaqshme |

1. Te kete eksperience pune ne fushen e dedical sales representative.2. Te kete perfunduar arsimin e larte ne nje nga deget e njekesise3. Te kete aftesi te mira komunikuese dhe te punoje mire ne grrup4. Te zoteroje lejen e drejtimit te automjetit, dërgoni cv në: [email protected]

Botuar më 01/10/2023
e kenaqshme

OPERATOR/E Njoftime pune - Kompania "Vinipharma" Kerkon te punesoje nje perfaqesues njekesor MedRep (medical sales representative) i/e cila duhet te plotesoje keto kushte:

Paga: e kenaqshme |

1. Te kete eksperience pune ne depo farmaceutike2. Te kete perfunduar arsimin e larte ne nje nga deget e mjekesise3. Te kete aftesi te mira komunikuese dhe te punoje mire ne grrup, dërgoni cv në: [email protected]

Botuar më 01/10/2023
e kenaqshme

SHOFER SHPERNDARJE IRIS COSMETIC sh.p.k kerkon Shofer per shperndarjen e porosive ne zonen e Tiranes .

Paga: Paga neto 50.000 leke + siguracion |

Leje drejtimi: kategoria b, Te jete I rregullt dhe serioz ne orarin e punes., te kete eksperience ne shperndarje poste., mosha 24 - 45 vjec, orari 08.00 - 16.30, ju lutem qe te paraqiteni prane zyrave nga ora 09.00 deri 11.30, Adresa: Prane Casa Italias ngjitur me spitalin Salus & zyrave Vodafone, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
Paga neto 50.000 leke + siguracion

PUNONJESE PASTRIMI IRIS COSMETIC sh.p.k kerkon te punesoje punonjese pastrimi per ambjentet e kompanise

Paga: paga e kenaqshme |

Person korrekte dhe e sjellshme, te kete eksperience perben avantash, mosha : 25 deri 45 vjec, kontrate e rregullt pune me siguracione te paguara nga kompania, kontaktoni ne nr e tel, Adresa: Adresa 1 : Kashar ,afer Casa. Italias .Adresa 2 : Sauk , afer prestige Hotel, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
paga e kenaqshme

MAGAZINIERE VENDE PUNE -PRIMARY DENTAL

Paga: E kenaqshme |

Orari i punes: nga e hena ne te premte 09:00-17:00, diten e shtune 09:00-14:00, dita e diele pushim, kushte pune shume te mira, Adresa: Rr. Don Bosko, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
E kenaqshme

PARUKIERE Njoftime pune - ASK Academy Tirana, kerkon: Parukier/Parukiere

Paga: * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE! |

* Puna me kohë të plotë. * Të interesuarit duhet të kenë minimalishte 2 vite eksperience pune. ** Dergoni CV ne email: [email protected] ose kontaktoni në numrin: 0684014700, Adresa: Rruga "Sami Frashëri", qendra Metropol, përballe Drejtorise së Policisë

Botuar më 29/09/2023
* OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE!

SHPERNDARES Kerko pune - GRAL MEDICAL SH.P.K Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Kerkohet Shofer. Kushte shume te mira pune. Kontrate e rregullt pune sipas Kodit te Punes. Orari 07:30-15:30, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
E kenaqshme
)