Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SPECIALIST MARANGOZ

ARREDO FAB STUDIO, kerkon te punesoje per zgjerim stafi:

Kriteret

Specialist. Mosha deri 45 vjeç. Transport i siguruar

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 16/01/2020

)