Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SALDATOR

Njoftime pune - TIRANA METAL, kerkon: * SALDATOR. * PUNETOR TE THJESHTE.

Kërkon të punësojë

Kriteret

Transport i siguruar nga kompania. Kushte shume shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA TE LARTA

Kontakte

Rruga e Arbanes, Vaqarr

Botuar më 29/05/2023

)