logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1001370
njoftime-Gazeta-Celesi_17085077434133418115_27036.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17085077442549031085_94953.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17085077453139240716_20705.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17085077462827094709_49079.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17085077468129736525_52687.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17085077442549031085_94953.jpeg
njoftime-Gazeta-Celesi_17085077453139240716_20705.jpeg

Toyota Rav4

Rruga E Elbasanit, Ndertesa Park Gate • Tirane • Albania

€ 7.500

Përshkrimi

TOYOTA RAV4

185.000 km, kambio: manuale, 2.231 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendje te pergjithshme optimale. Kilometrat jane origjinale. Serviset jane kryer te rregullta ne serviset Toyota.

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED