logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1040154
3850711711971341643978573559_55218.jpg
75223171197134210302764768_782788.jpg
75223171197134210302764768_782788.jpg

OKAZION VETEM PER PAK DITE!! SHITEN KEND KOLLTUQESH (LEKURE ORIGJINALE) NJE DYSH, DY TEKE DHE NJE TRESHE E CILA HAPET DHE BEHET KREVAT DOPIO, TE BLERA 7000 EURO DHE SHITEN ME CMIM OKAZION 5000 EURO DHE FALAS TAVOLINA E MESIT+TAVOLINA E BUKE + ETAZHER TELE

€ 4.500

Tirane • Albania

Përshkrimi

OKAZION VETEM PER PAK DITE!! SHITEN KEND KOLLTUQESH (LEKURE ORIGJINALE) NJE DYSH, DY TEKE DHE NJE TRESHE E CILA HAPET DHE BEHET KREVAT DOPIO, TE BLERA 7000 EURO DHE SHITEN ME CMIM OKAZION 5000 EURO DHE FALAS TAVOLINA E MESIT+TAVOLINA E BUKE + ETAZHER TELE

Nxitoni te perfitoni oferten.

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED