logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1017448
6659941709724893958433251323_654135.jpg
2020011709724893559250916817_562142.jpg
7964411709724893324414226563_370156.jpg
3147341709724893500370337778_50201.jpg
384241709724894915587772646_243710.jpg
6803281709724894886645191833_300087.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_17097249027182579239_98243.jpg
2020011709724893559250916817_562142.jpg
7964411709724893324414226563_370156.jpg

TRRUALL PER NDERTIM

Tirane • Albania

Përshkrimi

TRRUALL PER NDERTIM

Jepet trruall per ndertim 1200m. Zone studimi nga Bashkia per pallat., Sauk i vjeter, shume prane TEG

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

Biznesi

Publikuar më 06/03/2024

Kontakto njoftuesin

Shiko numrin