logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 922050
no image

NJOFTIM PREMIUM

JEPET ME QERA OSE SHITET BIZNES MARKETI

Tirane • Albania

Përshkrimi

JEPET ME QERA OSE SHITET BIZNES MARKETI

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ose shitet Market, me siperfaqen 200m2, xhiro ditore te konsidereushme, me klientele te rregullt. Ambjenti mund te pershtatet dhe per aktivitete te tjera biznesi, Kombinat, "Rruga Llambi Bonata"

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED