Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAGJIA CLIRIM BERAT

Rruga Andrea i pare | 60 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera magazine, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh

Botuar më 18/07/2019
8.000 leke

RR. “MYSLYM KETA”,

tek Kafja e Rremes | 300 M2 | 2 Euro

Jepet me qera magazine, 300 M2, lartesi 4m, me tualet. I rregulluar, oborr, vend parkim per makine. Me linje 3-fazore. I pershtatshem per çdo lloj biznesi si: rrobaqepesi, fasoneri, etj.

Botuar më 18/07/2019
2,00 euro/m²

RR. “ARTAN LENJA”

mbrapa ING | 50 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 50 M2, me oborr 30m, lartesi 4m.

Botuar më 18/07/2019
50.000 leke

KASHAR,

AFER UNIVERS REKLAMA | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me qera magazine, 300 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 17/07/2019
500,00 euro

RR. "BESIM ALLA"

pallati Bruci 2009 | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera magazine, 40 M2

Botuar më 17/07/2019
13.000 leke

RR. LEANDRO ZOTO

prane Venus | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2

Botuar më 16/07/2019
40.000 leke

RRUGA MARIE KRAJA

tek porcelani | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera magazine ose servis, 120 M2, 1 banjo, e pershtatshme per rrobaqepsi, ose per vendosje mallrash industriale te ndryshem, libra etj. Nuk ka lageshti dhe eshte me ajrosje.

Botuar më 16/07/2019
26.000 leke/muaj

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 16/07/2019
7.000 leke/muaj

RR. MYSLYM KETA

50 m nga rruga kryesore | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2

Botuar më 15/07/2019
18.000 leke

MBAS SPITALIT USHTARAK,

BUZE RRUGE | 100 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, pershtatet per kryerje punimesh, mbajtje mallrash, etj. Ambient i rregulluar, linje 3-fazore.

Botuar më 15/07/2019
15.000 leke