Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA 5 MAJI

ish Kombinati i Mish Qumeshtit | 210 M2 | 120.000 Euro

Shitet magazine, 210 M2, 4m e larte. Aktualisht me qera

Botuar më 13/12/2019
120.000,00 euro

RR. SADIK PETRELA

TEK VARRI BAMIT | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 120 M2, me linje trefazore, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, lartesia 4m

Botuar më 13/12/2019
30.000 leke

UNAZA E RE

Rruga"Teodor Keko" | 200 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qira magazina tek Unaza e Re me sipërfaqe 200 m2 me një hapsirë shumë të bollshme,e ndarë në 3 ambiente dhe është e lartë 3.5 m. Eshtë i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme si punishte, magazinë etj., 200 M2, 3 ambjente, kati 1, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/12/2019
45.000 leke/muaj

AUTOSTRADA TIRANE -DURRES KM 8

Nenkalimi i Citypark | 1.000 M2 | 1.7 Euro

Jepet me qera magazine, 1.000 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ashensor, vendparkim, oborr, gjendja: e re, 3 fazor, me ashensor kapacitet 1.5 ton, me ambjent per zyra dhe 2 tualete, ndricim ekonomik me neon dhe lartesi 3.6 m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si arkive, fason etj

Botuar më 12/12/2019
1,70 euro/m²

RR. “JORDAN MISJA”

Uniza Dinamo e Re, | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera magazine, 100 M2, lartesia 3m, me tualet, ambient totalisht i rregulluar, sistem elektrik, linje 3-fazore. Çmimi

Botuar më 12/12/2019
23.000 leke

RR. PASHO HYSA

Ali Demi | 200 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera magazine, 200 M2, kati 1, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e mire, Ambjenti është I përshtatshëm për çdo lloj biznesi

Botuar më 12/12/2019
60.000 leke/muaj

NGJITUR ME HOTEL GRENIN

ne Vaqarr Tirane, buze rruges kryesore | 46 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera magazine, 46 M2, me korend tre fazore. Cmimi

Botuar më 11/12/2019
15.000 leke

RR. "5 MAJI",

prant tregut industrial, tek Medreseja, | 210 M2 | 400 Leke

Jepet me qera magazine, 210 M2

Botuar më 11/12/2019
400 leke/m²

SHKOZE

tek Ura | 150 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 1 banjo, me linje 3 fazore

Botuar më 11/12/2019
35.000 leke

UNAZA E RE

tek karburant Kastrati | 150 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, kati 1, me qepen. E shtruar me pllaka, me tualet

Botuar më 10/12/2019
25.000 leke/muaj
)