Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

prane City Park | 3.400 M2 | 2.500 Euro

Autostrada Tirane-Durres, prane City Park, jepet Magazine + Zyra me qera, totalisht i mobiluar, siperfaqe totale 3400 m², ku 800 m² dhe 7 metra lartesi eshte magazina dhe 200 m² jane zyrat. Godina eshte 2-kateshe, posedon nje zyre sekretarie, Showroom, 2 zyra te tjera te mobiluara, me kondicioner, dhe te shtruara me parket, vendparkime. E pershtatshme per ambiente sherbimi dhe prodhimi., 3.400 M2, 2 banjo, gjendja: shume e mire, Jepet me qera 2500 Euro ne muaj.

Botuar më 10/05/2021
2.500,00 euro/muaj

MAGAZINE ME QERA NE BULEVARDI ZOGU I PARE, PANE MINISTRISE SE DREJTESISE NE TIRANE (ID 4281093)

Bulevardi Zogu i Pare, pane Ministrise se Drejtesise | 200 M2 | 405 Euro

Jepet me qera Magazine ne pallat te Ri, bosh, open space, siperfaqe 200 m², lartesi 2.8 m, kati 0, orientim me diell., 200 M2, Property ID : 4281093 www.dreamalbania.al

Botuar më 10/05/2021
405,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE – DURRES PRANE CITY PARK (ID 4291094).

Ne autostraden Tirane – Durres prane City Park | 568 M2 | 1.000 Euro

Jepet magazine me qera, siperfaqja 568 m² magazine (100 m² zyra), kati perdhe, open space, bosh, lartesi 5 metra, e pershtatshme per cfaredolloj aktiviteti, 568 M2, Property ID : 4291094 www.dreamalbania.al

Botuar më 09/05/2021
1.000,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES NE RRUGEN DYTESORE NE TIRANE (ID 4281034 )

Autostrada Tirane-Durres, ne rrugen dytesore, prane City Park | 1.100 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera Magazine 2 katshe, siperfaqa e katit perdhe 600 m², kati i dyte me siperfaqe 500 m², i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, oborr, mundesi reklamimi. Mund te jepet me qera si nje e tere ose e ndare me kate.Cmimi i katit te pare 1500 euro ne muaj.Cmimi i katit te dyte 1000 euro ne muaj., 1.100 M2, Property ID : 4281034 www.dreamalbania.al

Botuar më 09/05/2021
2.500,00 euro

ASTIR

Rruga Teodor Keko | 700 M2 | 2.000 Euro

Rruga Teodor Keko, prane sheshit Shqiponja, jepet me qera Magazine + Zyre, bosh, siperfaqe totale 600 m² + 100 m², kati perdhe, me lartesi 6-7 metra. Ambienti posedon tualet, open space, totalisht i mire mbajtur. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.Jepet me qera 2000 Euro ne muaj., 700 M2, 1 banjo

Botuar më 09/05/2021
2.000,00 euro/muaj

MAGAZINE ME QERA NE CITY PARK NE TIRANE (ID 4281028 )

Jepet magazine me Qera prane City Park | 3.400 M2 | 2.500 Euro

Siperfaqe 3.400 m2, dimensionet e kapanonit jane 15×48 m (720 m2) me lartesi 7m i ndertuar me materiale shume cilesore. Pjesa ballore e kapanonit eshte projektuar me dy kate e pershtatshme per Sekretari, Showroom, Zyra etj. Magazina ndodhet ne zone industriale, ne rruge te asfaltuara, mund te perdoret per ambiente sherbimi, prodhimi etj., 3.400 M2, Property ID : 4281028 www.dreamalbania.al

Botuar më 09/05/2021
2.500,00 euro

MAGAZINE ME QERA NE ZONEN E PEZES PRANE FUSHES SE SPORTIT NE TIRANE (ID 4281095)

Peze, afer fushes se sportit | 310 M2 | 410 Euro

Jepet me qera 2 magazina te ndara nga njera tjera, siperfaqe totale 310 m², magazina e pare me siperfaqe 200 m², zyre te brendshme, tualet,magazina tjeter me siperfaqe 110 m², tualet, oborr te bollshem, linje 3-fazore, magazinat kane lartesi 5 meter, te pershtatshme per servise te ndryshme., 310 M2, Property ID : 4281095 www.dreamalbania.al

Botuar më 09/05/2021
410,00 euro

MAGAZINE PER SHITJE NE LAKNAS NE TIRANE (ID 4181004 )

Laknas, shitet Magazine | 600 M2 | 200.000 Euro

Siperfaqe totale 600 m² nga te cilat jane ndertim dy magazina, njera me siperfaqe 104 m² dhe lartesi 3 metra dhe tjetra me siperfaqe 90 m² me lartesi 4 metra, me Hipoteke, kati 0, hapesire te mjaftueshme per tu futur kamioni, oborr te bollshem, 600 M2, Property ID : 4181004 www.dreamalbania.al

Botuar më 09/05/2021
200.000,00 euro

MAGAZINE PER SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT NE TIRANE (ID 4181005 )

Brryli, prane maternitetit | 270 M2 | 40.000 Euro

Shitet magazine me siperfaqe 270 m², me hipoteke, ne pallat te ri, kati -1, e paster dhe ne gjendje shume te mire, ndodhet ne nje zone shume te rregulluar me hapsire dhe akses per kamioncina., 270 M2, Property ID : 4181005 www.dreamalbania.al

Botuar më 09/05/2021
40.000,00 euro

MAGAZINE NE SHITJE NE ZONEN E KASHARIT NE RRUGE DYTESORE ID 4181011.

Ne zonen e Kasharit ne rruge dytesore | 750 M2 | 300.000 Euro

Shitet magazine, dokumentacion i rregullt, siperfaqja 750 m² toka ne total se bashku me magazinen (magazina 400 m² ), kati perdhe, objekt tulle, open space, linje trefazore, lartesi 4 metra, mund te behet dhe me 2 kate.Mund te perdoret per aktivitete biznesi te ndryshme., 750 M2, Property ID : 4181011 www.dreamalbania.al

Botuar më 09/05/2021
300.000,00 euro
)