Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES,

km 7 | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, prane rruges kryesore

Botuar më 21/10/2019
30.000 leke/muaj

RR. JUP KASTRATI

tek vilat gjermane | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera magazine, 65 M2, me zyre branda, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 21/10/2019
25.000 leke

RR. "MYSLYM KETA"

jepet me qera | 120 M2 | 30.000 Leke

Magazine, 120 M2, linje tre fazore

Botuar më 21/10/2019
30.000 leke

SAUK

prane TEG-ut | 250 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera magazine, 250 M2, vendparkim, me linje trefazore, uje dhe drita 24h

Botuar më 21/10/2019
50.000 leke

NE PRUSH

VAQARR | 300 M2 | 185.000 Euro

Shitet magazine me hipotek, 300 M2, +700 m truall, me korent 3 fazore, me konstruksion betoni per 5 kate, me pus uji

Botuar më 20/10/2019
185.000,00 euro

KUS KASHAR,

ne zone te mire, | 750 M2 | 900 Euro

Jepet me qera magazine + zyre 35m², sip. magazines, 750 M2, (47x15), lartesi 6m, me oborr perpara 80m². linje 3 fazore, ka funksionuar si mobileri. E lire ne fund te Tetorit

Botuar më 19/10/2019
900,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e Durresit, mbrapa shkolles se Avokatise | 150 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera magazine, 150 M2, bashke me oborrin 400m2, i pershtatshem per biznes

Botuar më 18/10/2019
30.000 leke

AFER MEDRESESE

jepeb | 30 M2 | 30.000 Leke

Me qera 2 magazina, secila, 30 M2, e pershtatshme per magazine ose furre buke

Botuar më 18/10/2019
30.000 leke

RR. ANESTI LUBONJA

perballe shkolles Dhora Leka | 30 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera magazine, 30 M2

Botuar më 18/10/2019
7.000 leke/muaj

DURRES

Kater Rruget e Shijakut ish karro-qerrja, 1km larg autostrades Dr-Tr | 500 M2 | 85.000 Euro

Shitet Magazine, 500 M2, 2 ambjente, totali i kateve 1, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 18/10/2019
85.000,00 euro
)