Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION!! TEK TEGU, 2-3KM PRANE TIJ, NE STERMAS, NE MES TE AJRIT TE PASTER DHE NJE PEISAZHI FANTASTIK,

jepet me qera per arsye emigrimi Bar-Restorant 2 katesh. | 300 M2 | 500 Euro

Kati I: Restorant 150m², kati II: per Bar-Kafe; salla mbremjesh, etj, sip. totale, 300 M2, 4 ambjente, 2 banjo, parkim i bollshem, kopesht. Totalisht i restauruar. (Deri në fillimin e punes dhe krijimin e klientelës ka ulje). Jepet njeri kat 300€ ose te dyja katet

Botuar më 17/12/2018
500,00 euro

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES, SHITET LOKAL BAR KAFE, AKTUALISHT ME QERA, | 62 M2 | 180.000 Euro

E kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen elektrik, gjenerator silencioz,, 62 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, me pune te ngritur prej 6 vitesh. Me dokumenta te rregullta. Çmimi

Botuar më 16/12/2018
180.000,00 euro

RR. "NJAZI MEKA", PERBALLE LOKAL SHAMETIT,

buze rruge, | 66 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Bar Kafe, 66 M2, aktualisht ne pune. Jepet dhe per biznese te ndryshme private.

Botuar më 16/12/2018
30.000 leke

RRUGA MARGARITA TUTULANI

Tirane e re | 52 M2 | 145.600 Euro

Shitet lokal me verande ne gjendje te lire, 52 M2

Botuar më 15/12/2018
145.600,00 euro

JEPET ME QERA PICERI ME FURRE DRURI NE NJE KOMPLEKS "BAR KEND LOJRASH",

totalisht i kompletuar, sip. ambienti | 35 M2 | 40.000 Leke

35 M2, ambient i rregulluar.

Botuar më 15/12/2018
40.000 leke

RR. “HOXHA TAHSIM”

jepet me qera Bar Kafe I kompletuar | 220 M2 | 700 Euro

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele te rregullt, sip., 220 M2, plus verande nga mbrapa me hyrje me vehte, i pershtatshem per restorant, spa, Call Center, market, linja prodhimi etj, me dy hyrje dalje dhe mundesi ndare ne dy pjese.

Botuar më 15/12/2018
700,00 euro

MISTO MAME

jepet me qera lokal | 90 M2 | 55.000 Leke

Sip., 90 M2

Botuar më 14/12/2018
55.000 leke

RR. "MINE PEZA",

ne zone te mire, | 75 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera Bar-Kafe, 75 M2, i kompletuar

Botuar më 14/12/2018
70.000 leke

RR. NAIM FRASHERI

prane Agjensise Kombetare te Prodhimeve | 90 M2 | 65.000 Leke

Jepet me qera lokal, 90 M2, i kompletuar. Me kuzhine

Botuar më 14/12/2018
65.000 leke

RRUGA 5 MAJI

Lokal per shitje Tek Rruga 5 Maji | 30 M2 | 65.000 Euro

Lokali ndodhet në rrugën “5 Maji” pranë shkollës "Tirana Jonë" Ambjenti është I pozicionuar në katin e 0 banim, me sipërfaqe totale 75 m2, 45 m2 ambjenti I brendshëm dhe 30 m2 verandë. Detaje të tjera •Aktualisht I lënë me qera • Buzë rruge • Ambjenti përdoret si lokal •Fsadë xhami • Për ta vizituar na kontaktoni!, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne gjendje pune

Botuar më 14/12/2018
65.000,00 euro