Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKALE NE SHITJE - RR.VIKTIMAT E POJANIT, KORCE

Lendina e Loteve | 121 M2 | 10.500.000 Leke

UNION BANK shet: Njesi (Zk.8561; 6/257-N3) e cila ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re ne qytetin e Korces, prane lulishtes “Lendina e Loteve”. Zona ku ndodhet njesia eshte shume atraktive ku shume biznese ushtrojne aktivitetet e tyre, sidomos ne fushen e hotelerise, tavernave, apote bar-restoranteve.Ambjenti me pare ka funksionuar si Restorant dhe eshte totalisht i rikonstruktuar., 121 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Prona ka si pjese se saj edhe nje pjese te katit nentoke i cili ka funksonuar me pare si kuzhine per re restorantin

Botuar më 02/10/2023
10.500.000 leke

SHITET, LOKAL, GARDA PRO+34131

Shitet, Lokal, Garda PRO+34131 | 194 M2 | 1.300.000 Euro

• Sipërfaqja e ambientit (neto): 194 m2.• I organizuar ne trajte duplexi, kati 0 dhe 1.Organizmi i brendshëm:• 2 ambiente te shfrytezueshme open space ne secilin kat• Verande e jashtme me siperfaqe 55 m2.• 2 TualeteDetaje te tjera• Totalisht i investuar• Sistem kondicionimi / aspirimi• Spote ndricimi• Vetrata Xhami• Veranda e mbuluar me tende• Aktualisht ne perdorim, 194 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
1.300.000,00 euro

LOKALE ME QERA -~ QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 01/10/2023
1.500,00 euro/muaj

NE ASTIR LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA!

ID: Billion2958 | 125 M2 | 1.800 Euro

Ne Astir,buze rruges kryesore jepet me qira super lokal i kompletuar. Lokali ndodhet buze rruge ne katin 0, ka nje siperfaqe totale prej 125 m2, ku eshte i organizuar ne nje ambient open space, tualetet si dhe veranda, nga pjesa para dhe pas lokalit. Lokali ka disa vite qe eshte i ngritur si biznes. Eshte i arreduar ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e nevojshme., 125 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni +355692033500!

Botuar më 01/10/2023
1.800,00 euro/muaj

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 01/10/2023
1.500,00 euro/muaj

LOKALE NE SHITJE ~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET DYQAN KOMERCIAL ME SIP.100 M2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 100 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Dyqani eshte me sip.100 m2+150 m2 verande ne sherbim te dyqanit.Organizohet ne:~Ambient Open Space~2 Tualete.Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte.Dyqani ka akses me rrugen kryesore dhe eshte vetem 20 metra larg.Aktualisht dyqani eshte me qera 2000 Euro ne muaj.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme, 100 M2, Kompleksi Delijorgji eshte ne nje nga zonat ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 01/10/2023
525.000,00 euro

LOKAL ME QERA - TEK TREGU ÇAM, RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

ne zone shume te mire | 70 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal i kompletuar i gatshem per pune, sip, 70 M2, 1 banjo, ambjent totalisht i rregulluar. JO AGJENSI! Çmimi:

Botuar më 01/10/2023
700,00 euro

LOKALE NE SHITJE ~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET DYQAN KOMERCIAL ME SIP.100 M2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 100 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Dyqani eshte me sip.100 m2+150 m2 verande ne sherbim te dyqanit.Organizohet ne:~Ambient Open Space~2 Tualete.Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte.Dyqani ka akses me rrugen kryesore dhe eshte vetem 20 metra larg.Aktualisht dyqani eshte me qera 2000 Euro ne muaj.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme, 100 M2, Kompleksi Delijorgji eshte ne nje nga zonat ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 30/09/2023
525.000,00 euro

LOKALE ME QERA -~ QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 30/09/2023
1.500,00 euro/muaj

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 30/09/2023
1.500,00 euro/muaj
)