Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KRYQEZIMI I VARRI BAMIT

rruga Xhanfize Keko | 80 M2 | 950 Euro

Jepet me qera restorant, (i kompletuar vetem kuzhina), siperfaqe brendshme, 80 M2, me...

Botuar më 25/06/2020
950,00 euro/muaj

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa karburantit | 70 M2 | 210.000 Euro

Shitet lokal Kriss, 70 M2, aktualisht ne gjendje pune, prej 15 vitesh, me hipoteke. shitet biznes + prone. I mobiliarme arkitekt

Botuar më 03/07/2020
210.000,00 euro

RR. "QEMAL STAFA"

mbi Profarmen, ne rruge kryesore | 71 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal, 71 M2, 2 ambjente, 1 banjo, aktualisht ne gjendje pune, me dokumenta te rregullta, ka hapesire jashte 70m²

Botuar më 03/07/2020
700,00 euro

RRUGA MINE PEZA PRANE PROKURORISE

Rruga Mine Peza prane Prokurorise | 80 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Bar Kafe , i mobiluar ose bosh siperfaqe 80m², kati 1, kondicioner, 2 tualete, Verande 250 m² , orientim me diell,, 80 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4271325

Botuar më 01/07/2020
650,00 euro

HARY FULTZ

Tek stacioni i trenit | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet lokal 80 m2 plus 40 m2 verande. Lokali ndodhet prane shkolles Hary Fultz 50 m nga rruga ktyesore. Me certifikate pronesie., 80 M2, gjendja: e rikonstruktuar, Agjencia Prona Ground Solution - Prona Grand Solution

Botuar më 01/07/2020
75.000,00 euro

PRANE STADIUMIT DINAMO,

Rr. "Emin Duraku" | 80 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Bar Restorant ish ""La Perla", 80 M2, I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, plus ambient te jashtem.

Botuar më 01/07/2020
600,00 euro

RR. SALI BUTKA

pas policise bashkiake | 100 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera lokal, 100 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, aktivitetti i hapur prej 15 vitesh

Botuar më 30/06/2020
45.000 leke

QENDER, BRENDA NJE QENDRE TREGTARE

Qender, brenda nje Qendre Tregtare | 99 M2 | 810 Euro

Jepet Lokal me qera, siperfaqe 99 m², kati i 2, Lokali jepet me gjithe pajisjet dhe i gatshem per te filluar pune., 99 M2, www.dreamalbania.al Property ID 4271422

Botuar më 30/06/2020
810,00 euro

RR. "DURRESIT"

perballe shkolles "Qemal Stafa", ish Hotel Eler, | 157 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Restorant me prodhime deti, sip., 157 M2, e kompletuar totalisht me 15 tavolina dhe 42 karrike, e gatshme per pune, kuzhina e kompletuar totalisht me kushte bashkohore.

Botuar më 30/06/2020
2.000,00 euro

OKAZION!!! BAR KAFE "LONDON UK"! TEK SELVIA,

ne hyrje te rr. "Siri Kodra", | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Bar Kafe "London UK", sip, 70 M2, kati 1, totalisht i kompletuar, me pune dhe klienlete te ngritur prej 10 vitesh. Te interesuarit te kontaktojne ne Viber ose what's App

Botuar më 30/06/2020
500,00 euro

BLLOK

Bllok | 300 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qera Bar – Restorant, i mobiluar, me siperfaqe 300 m² total, kati perdhe , 2 tualete , tavolina, karrige, me ambjent te hapur, kuzhina me vete me fasade xhami, me te gjitha paisjet e duhura per nje restorant, e pajisur me nje magazine me dhome frigoriferike, depo uji, bombolat e gazit per gatim, kondicioner., 300 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4271424

Botuar më 29/06/2020
3.500,00 euro
)