Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “5 MAJI”,

pallati Albainert A1, buze rruges kryesore | 150 M2 | 40.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Rr. “5 Maji”,, pallati Albainert A1, buze rruges kryesore, 150 M2, 40.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera Bar Kafe & Bilardo, sip, 150 M2, e kompletuar totalisht ne gjendje pune. Klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme. I pershtatshem dhe per biznese te tjera private si: lokal nate, bare, etj.

40.000 leke

Botuar më 15/05/2019

Telefon