Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PERBALLE SHKOLLES "HARY FULTZ",

ne nje zone shume te mire, | 65 M2 | 600 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Perballe shkolles "Hary Fultz",, ne nje zone shume te mire,, 65 M2, 600 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera ose shitet Bar&Zgare, 65 M2, me verande te shfrytezueshme 30m², totalisht i kompletuar, me pune dhe kliente te ngritur pre 4 vitesh. Paradhenie 6 muaj dhe nje muaj garanci

6,00 euro

Botuar më 12/05/2019

Telefon