Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION JEPET ME QERA BAR RESTORANT PICERI!! RR. “HAXHI DALLIU”,

MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE, ne fund te rruges se Prokurorise Tiranes | 265 M2 | 1.900 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
OKAZION JEPET ME QERA BAR RESTORANT PICERI!! RR. “HAXHI DALLIU”,, MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE, ne fund te rruges se Prokurorise Tiranes, 265 M2, 1.900 euro i diskutueshem
Përshkrim

Jepet me qera Bar Restorant Piceri (jepet dhe vetem salla ne rast ndryshimi biznesi psh: laborator, call center, etj). Ambient 2-katesh: semiterato me kuzhine dhe magazine rreth 80m dhe kati i restorantit, 265 M2, totalisht i kompletuar, me 2 banja. I pershtatshem dhe per biznese te tjera, (jepet dhe vetem salla e siperme ne rast ndryshim biznesi) si psh: laborator, call center, klinika, etj

1.900,00 euro

Botuar më 18/10/2020

Telefon
)