Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “HOXHA TAHSIM”

jepet me qera Bar Kafe I kompletuar | 220 M2 | 800 Euro

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele te rregullt, sip., 220 M2, plus verande nga mbrapa me hyrje me vehte, i pershtatshem per Lloto Sport, tavoline pokeri, kazino, restorant, spa etj, me dy hyrje dalje dhe mundesi ndare ne dy pjese.

Botuar më 14/08/2018
800,00 euro

RR. "SPIRO MOISIU"

prane shkolles Ismail Qemali | 85 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera lokal, 85 M2, e kompletuar

Botuar më 14/08/2018
80.000 leke

BULVERDI 'ZOGU I'

Prane Fakultetit te Shkencave | 290 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qira restorant i komletuar,, 290 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, i mobiluar, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 14/08/2018
2.000,00 euro/muaj

OKAZION!! KINOSTUDIO, NE PALLAT TE RI 9-KATESH,

rr. "Aleksander Moisiu", buze rruge, | 70 M2 | 1.800 Euro

Shitet per arsye emigrimi Bar Kafe “Enea”, me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh, sip, 70 M2, aktualisht ne pune, ambiente me punime dhe arredime bashkohore. Me hipoteke, çertifikate pronesie

Botuar më 13/08/2018
1.800,00 euro

RR. NDRE MJEDA

kryqezimi me Frosina Plaku | 74 M2 | 180.000 Euro

Shitet lokal, 74 M2, me letra njesi + bodrum 74m². Aktualisht ne pune si lokal bar-kafe. Cmimi pa bodrumim 155000 Euro, me bodrum

Botuar më 13/08/2018
180.000,00 euro

TE BRRYLI,

100 m larg bankes | 48 M2 | 110.000 Euro

Shitet lokal, 48 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke, aktualisht eshte i dhene me qera me nje kontrate 5-vjecare

Botuar më 13/08/2018
110.000,00 euro

PEZE, HELMES

sa kalon uren e Beshirit | 816 M2 | 1.000.000 Euro

Shitet lokal, 816 M2, + 6300m² sip toke. E rrethuar. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 13/08/2018
1.000.000,00 euro

RR. ASIM VOKSHI

tek Arshiva e shtetit, prane Harry Fultz, rruge kryesore | 55 M2 | 192.500 Euro

Shitet fast food zgare per arsye emigrimi, 55 M2, e kompletuar ne gjendje pune, me klientel te rregullt qera mujore 100000 leke, vend shume i pershtatshem, me hipotek

Botuar më 13/08/2018
3.500,00 euro/m2

SUPER OKAZION! PRANE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA, HISTORI-GJEOGRAFI.

Jepet me qera Bar Kafe (ish Filologu) | 400 M2 | 2.200 Euro

Kafe+fast food+40 vende parkimi+dhome fjetje me kontrate minimumi 1 vjecare. I Arreduar ne menyre bashkohore, klientele te rregullt qe nga viti 2002 deri me sot.I restauruar totalisht ne 2017., 400 M2, Preferohen personat qe e njohin mire aktivitetitn e Bar Kafes. Cmimi

Botuar më 12/08/2018
2.200,00 euro/muaj

RR. ISLAM ZEKO

tek Astiri, unaze e re | 72 M2 | 150.000 Euro

Shitet Bar-Kafe Kleo, 10 vjet aktivitet, i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, 72 M2, verande, ne shfrytezim 120m² me 20 tavolina, aktualisht ne gjendje pune

Botuar më 12/08/2018
150.000,00 euro