Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PERBALLE SHKOLLES "HARY FULTZ",

ne nje zone shume te mire, | 65 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ose shitet ambient, 65 M2, me verande te shfrytezueshme 30m², totalish...

Botuar më 15/09/2019
600,00 euro

PERBALLE SHKOLLES "HARY FULTZ",

ne nje zone shume te mire, | 65 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ose shitet ambient, 65 M2, me verande te shfrytezueshme 30m², totalisht i kompletuar si Bar Restorant, me pune dhe kliente te ngritur pre 4 vitesh. Paradhenie 6 muaj dhe nje muaj garanci

Botuar më 15/09/2019
600,00 euro

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3 Euro

Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 500m² trruall+500me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Shtja 1700 E/m² dhe qera

Botuar më 14/09/2019
3,00 euro/m²

RRUGA ELBASANIT

buze rruges kryesore | 400 M2 | 1 Leke

Shitet ose jepet franchaise restorant-piceri-fast food, sip., 400 M2, me verande. Per me shume informacione kontaktoni

Botuar më 14/09/2019
1 leke

RR. “MINE PEZA",

perballe Conad, ne pallat te ri | 74 M2 | 148.000 Euro

Shitet lokal, 74 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ambjent teper bashkekohore me gjelberim. Arredim modern. Dokumenta te rregullta. Mundesi parkimi, me verande te shfrytezueshme

Botuar më 13/09/2019
148.000,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

perballe Postes nr 8 | 80 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera lokal, 80 M2, + verande. I kompletuar

Botuar më 13/09/2019
1.100,00 euro

OKAZION! TEK LICEU

Prane RTSH | 100 M2 | 450.000 Euro

Shitet lokal me sip, 100 M2, kati 1.Pallat i ri me hipoteke.Punime shume cilesore.Aktualisht me qira afatgjate 1800 euro/muaj.

Botuar më 13/09/2019
450.000,00 euro

AFER BRRYLIT,

ne zone te mire | 132 M2 | 198.000 Euro

Shitet Bar Kafe, sip., 132 M2, plus truall 280m², me biznes te ngritur. Cmimi I truallit 400 E/m² dhe lokali

Botuar më 13/09/2019
198.000,00 euro

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES | 65 M2 | 195.000 Euro

SHITET LOKAL MALIBU BAR, e kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen elektrik, gjenerator silencioz, 65 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar. I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Me hipoeke te rregullt. Cmimi okazion

Botuar më 12/09/2019
195.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Rr. Ndre Mjeda | 80 M2 | 48.000 Leke

Jepet me qera bar-kafe, buze rruge, 80 M2, komplet i rikonstruktuar, mobilim i ri, 3 fasada xhami, taksat dhe kasa fiskale te paguara, me 2 TV 55', kolltuqe tavolina karrige te reja

Botuar më 12/09/2019
48.000 leke

RR. MARGARITA TUTULANI

shitet lokal | 52 M2 | 156.000 Euro

Ne gjendje te lire me verande, 52 M2

Botuar më 11/09/2019
156.000,00 euro