Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKALE ME QERA -~ QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 01/10/2023
1.500,00 euro/muaj

NE ASTIR LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA!

ID: Billion2958 | 125 M2 | 1.800 Euro

Ne Astir,buze rruges kryesore jepet me qira super lokal i kompletuar. Lokali ndodhet buze rruge ne katin 0, ka nje siperfaqe totale prej 125 m2, ku eshte i organizuar ne nje ambient open space, tualetet si dhe veranda, nga pjesa para dhe pas lokalit. Lokali ka disa vite qe eshte i ngritur si biznes. Eshte i arreduar ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e nevojshme., 125 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni +355692033500!

Botuar më 01/10/2023
1.800,00 euro/muaj

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 01/10/2023
1.500,00 euro/muaj

LOKALE NE SHITJE ~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET DYQAN KOMERCIAL ME SIP.100 M2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 100 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Dyqani eshte me sip.100 m2+150 m2 verande ne sherbim te dyqanit.Organizohet ne:~Ambient Open Space~2 Tualete.Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte.Dyqani ka akses me rrugen kryesore dhe eshte vetem 20 metra larg.Aktualisht dyqani eshte me qera 2000 Euro ne muaj.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme, 100 M2, Kompleksi Delijorgji eshte ne nje nga zonat ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 01/10/2023
525.000,00 euro

LOKAL ME QERA - TEK TREGU ÇAM, RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

ne zone shume te mire | 70 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal i kompletuar i gatshem per pune, sip, 70 M2, 1 banjo, ambjent totalisht i rregulluar. JO AGJENSI! Çmimi:

Botuar më 01/10/2023
700,00 euro

LOKALE NE SHITJE ~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET DYQAN KOMERCIAL ME SIP.100 M2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 100 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Dyqani eshte me sip.100 m2+150 m2 verande ne sherbim te dyqanit.Organizohet ne:~Ambient Open Space~2 Tualete.Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte.Dyqani ka akses me rrugen kryesore dhe eshte vetem 20 metra larg.Aktualisht dyqani eshte me qera 2000 Euro ne muaj.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme, 100 M2, Kompleksi Delijorgji eshte ne nje nga zonat ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 30/09/2023
525.000,00 euro

LOKALE ME QERA -~ QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 30/09/2023
1.500,00 euro/muaj

~ 21 DHJETORI

JEPET ME QERA BAR-RESTORANT TE 21 DHJETORI | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje te 21 Dhjetori.Restoranti eshte me siperfaqe te brendshme 85 m2+verande 153 m2.Organizohet ne:1 ambjent,2 tualete,verande.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 238 M2

Botuar më 30/09/2023
1.500,00 euro/muaj

RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE KOMPLEKSIT CABEJ.NGJITUR ME KMY-ne | 55 M2 | 49.500 Euro

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE 2 KATE.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, CMIM OKAZION.SHITET PER ARSYE TE JETUARI JASHTE.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE,FARMACI,QENDER ESTETIKE,AUTOSHKOLLE,QENDER KURSESH, ETJ

Botuar më 29/09/2023
900,00 euro/m²

OKAZION- SHITET HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE- VORE! BILLION2668

AUTOSTRADA TIRANE- VORE | 3.250 M2 | 10 Euro

Shesim hotel në një nga zonat më të frekuentuara në Tiranë. Hoteli ndodhet pranë aeroportit Nëne Tereza. Hoteli është 4 katësh. Ai ka një sipërfaqe totale: 3250m2 dhe një sipërfaqe ndërtimi 1780m2. Ka 24 dhoma dhe 24 tualete, plus 3 suita. Hoteli ka dy hyrje të dedikuara dhe pishinë 150m2. Hoteli ka dritare dopio xham, sistem kondicionimi, kamerash dhe zjarri. Ka hapësirë parkimi me 25 poste., 3.250 M2, 24 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 24 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 24 dhoma gjumi, 24 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Hoteli eshte ndertim i vitit 2010. Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit +355692033500.

Botuar më 29/09/2023
10,00 euro
)