Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

* 21 DHJETORI

21 Dhjetori | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi te 21 Dhjetori.Ambjenti eshte me siperfaqe ndertimore 85 m2 dhe siperfaqe trualli 238 m2.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Ambjenti eshte investim perfekt per bar, restorant, klinike etj.Biznesi ka nje klientele te ngritur prej kohesh.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230, 238 M2

Botuar më 30/05/2023
1.500,00 euro

LOKALE NE SHITJE - RR.VIKTIMAT E POJANIT, KORCE

Lendina e Loteve | 121 M2 | 10.500.000 Leke

UNION BANK shet: Njesi (Zk.8561; 6/257-N3) e cila ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re ne qytetin e Korces, prane lulishtes “Lendina e Loteve”. Zona ku ndodhet njesia eshte shume atraktive ku shume biznese ushtrojne aktivitetet e tyre, sidomos ne fushen e hotelerise, tavernave, apote bar-restoranteve.Ambjenti me pare ka funksionuar si Restorant dhe eshte totalisht i rikonstruktuar., 121 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Prona ka si pjese se saj edhe nje pjese te katit nentoke i cili ka funksonuar me pare si kuzhine per re restorantin

Botuar më 30/05/2023
10.500.000 leke

RESTORANT PRANE QTU

qtu | 190 M2 | 800 Euro

190 kati1 150 kati 2, 190 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
800,00 euro/muaj

LOKAL ME QERA - TEK TREGU ÇAM, RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

ne zone shume te mire | 110 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal i kompletuar i gatshem per pune, sip, 110 M2, 1 banjo, ambjent totalisht i rregulluar. Çmimi:

Botuar më 30/05/2023
70.000 leke

LOKALE NE SHITJE - KAMEZ NE QENDER

Buze rruges kryesore, prane Bankes Raiffeisen | 55 M2 | 115.000 Euro

Ne Qender te Kamzes, prane Bankes Raiffaizen, buze rruge kryesore, shes lokalin dhe biznesin.Bar-Kafe-Lojra femijesh, lokal familjare ne pune dhe me klientele.Siperfaqe dyqanit 55m2 dhe jashta ka 80m2 verande te mbyllur.Me hipoteke.Ne kete dyqan eshte bere investim teper serioz.Shitet per angazhime jashte shtetit., 55 M2, kati 1, totali i kateve 7, 2 banjo, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi i dyqanit eshte aq sa eshte blere 100.000 Euro. Ndersa biznesi nga 35.000 euro qe ka kushtuar shitet 15.000 euro.Nuk bashkepunoj me agjensite imobilare.

Botuar më 30/05/2023
115.000,00 euro

SHITET LOKAL NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 155 M2 | 356.500 Euro

Pjese e jashtme,verande, 155 M2

Botuar më 30/05/2023
2.300,00 euro/m²

21-DHJETORI

Rr.21-Dhjetori | 50 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent per lokal. Ne gjendje pune.kati i pare : 35m, kati i dyte 15 m., 50 M2, oborr

Botuar më 30/05/2023
1.200,00 euro

VARRI I BAMIT

varri i bamit | 200 M2 | 580 Euro

Jepet Me Qera Lokal Tek Varri I Bamit (ID BL297) TiraneTek Varri i Bamit, prane tregut Fruta Perime, jepet me qera lokal , me siperfaqe 200 m2, verande (pa takse), kati 0, 2 tualete, e mobiluar, ne gjendje shume te mire, buze rruge, me fasade xhami, spote dritash, sistem kodicionimi dhe aspirimi.Jepet me qera 580 euro/muaj, 200 M2, 1 banjo

Botuar më 30/05/2023
580,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

MESLYM SHYRI | 50 M2 | 650 Euro

Jepet Me Qera Lokal-Piceri Tek Myslym Shyri (ID BL226) Tirane prane Karburantit, jepet me qera lokal, bar, piceri, fastfood, me siperfaqe te brendshme 50 m2 dhe verande te shfrytezueshme, pallat i ri, kati 0, fasade xhami, ne rruge dytesore, mundesi reklamimi. Dyqani është i kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme i gatshëm për punë. JEPET ME QERA 650 EURO/MUAJ, 50 M2

Botuar më 30/05/2023
650,00 euro/muaj

MEDRESEJA

medreseja | 65 M2 | 380 Euro

Apartament Me Qera 1+1 Tek Medreseja (ID B210338) Tirane]Tek Medreseja, prane shkolles Medreses, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, ballkon, me siperfaqe 65 m2, kati 1 pallat i ri me ashensor, mobilimi ri. J.MKerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci.Pagese sherbim agjensie gjysem qerajeJepet me qera 380 Euro/Muaji, 65 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 30/05/2023
380,00 euro/muaj
)