Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LOKALE NE SHITJE - RRUGA THOMA KOXHAJ

PRANE PASTICERI LIKA | 55 M2 | 49500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Lokale
Lokale ne shitje - RRUGA THOMA KOXHAJ, PRANE PASTICERI LIKA, 55 M2, 49.500 euro i diskutueshem
1 ambjent, 1 banjo, gjendja: e re, kati 1
Përshkrim

PLANIMETRI E RREGULLT.ME LULISHTE PARA.MUNDESI PER TU BERE DUBLEKS.HAPESIRE DHE LARTESI E MADHE KATI, 55 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, gjendja: e re, MUNDESI PER BIZNESE TE NDRYSHME.MUND TE BEHET LOKAL,DYQAN,ZYRE AVOKATI,NOTERI,ZYRE DENTISTI,DOKTORI,AUTOSHKOLLE ETJ

900,00 euro/m²

Botuar më 20/03/2023

Telefon
)