Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION- SHITET HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE- VORE! BILLION2668

AUTOSTRADA TIRANE- VORE | 3.250 M2 | 10 Euro

Shesim hotel në një nga zonat më të frekuentuara në Tiranë. Hoteli ndodhet pranë aeroportit Nëne Tereza. Hoteli është 4 katësh. Ai ka një sipërfaqe totale: 3250m2 dhe një sipërfaqe ndërtimi 1780m2. Ka 24 dhoma dhe 24 tualete, plus 3 suita. Hoteli ka dy hyrje të dedikuara dhe pishinë 150m2. Hoteli ka dritare dopio xham, sistem kondicionimi, kamerash dhe zjarri. Ka hapësirë parkimi me 25 poste., 3.250 M2, 24 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 24 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 24 dhoma gjumi, 24 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Hoteli eshte ndertim i vitit 2010. Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit +355692033500.

Botuar më 31/05/2023
10,00 euro

JEPET ME QIRA HOTEL NE DIVJAKE! BILLION2671

Divjake | 4.000 M2 | 1.500 Euro

Ofrojmë për qira hotel në një nga zonat më të bukura të Divjakës, në hyrje të Parku Kombëtar Divjakë-Karavasta. Hoteli ka një sipërfaqe totale 1200m2 dhe 2 kate të tjera për ndërtim në projekt për dhoma dhe ambiente. Ka 8 dhoma, 2 prej tyre shumë të mëdha. Të gjitha dhomat kanë kondicioner si dhe ballkon. Hoteli ka restorant me kapacitet deri në 170 persona, oborr, verandë. Ka bar, si edhe pub., 4.000 M2, 10 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 8 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 8 dhoma gjumi, 8 ballkone, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500.

Botuar më 31/05/2023
1.500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA LOKAL PRANE QENDRES GLOBE NE RRUGEN E KAVAJES (ID 4271826)

Rruga e Kavajeas, prane qendres Globe | 50 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera lokal, siperfaqe e brendeshme 110 m², verande 50 m², kati 0, ambienti i brendshem i mobiluar, veranda bosh, i restauruar, zone me levizje, mundesi shume e mire investimi.Jepet me qera 1200 euro, 50 M2, Property ID : 4271826 www.dreamalbania.al

Botuar më 31/05/2023
1.200,00 euro

SHITET LOKAL NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 155 M2 | 356.500 Euro

Pjese e jashtme,verande, 155 M2

Botuar më 31/05/2023
2.300,00 euro/m²

* 21 DHJETORI

21 Dhjetori | 238 M2 | 1.500 Euro

Jepet me Qira Ambjent Biznesi te 21 Dhjetori.Ambjenti eshte me siperfaqe ndertimore 85 m2 dhe siperfaqe trualli 238 m2.Ambjenti ndodhet ne nje pozicion te favorshem per zhvillimin e cfaredo lloj biznesi.Ambjenti eshte investim perfekt per bar, restorant, klinike etj.Biznesi ka nje klientele te ngritur prej kohesh.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230, 238 M2

Botuar më 30/05/2023
1.500,00 euro

LOKALE NE SHITJE - RR.VIKTIMAT E POJANIT, KORCE

Lendina e Loteve | 121 M2 | 10.500.000 Leke

UNION BANK shet: Njesi (Zk.8561; 6/257-N3) e cila ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re ne qytetin e Korces, prane lulishtes “Lendina e Loteve”. Zona ku ndodhet njesia eshte shume atraktive ku shume biznese ushtrojne aktivitetet e tyre, sidomos ne fushen e hotelerise, tavernave, apote bar-restoranteve.Ambjenti me pare ka funksionuar si Restorant dhe eshte totalisht i rikonstruktuar., 121 M2, 2 ambjente, 1 banjo, bodrum, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Prona ka si pjese se saj edhe nje pjese te katit nentoke i cili ka funksonuar me pare si kuzhine per re restorantin

Botuar më 30/05/2023
10.500.000 leke

RESTORANT PRANE QTU

qtu | 190 M2 | 800 Euro

190 kati1 150 kati 2, 190 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
800,00 euro/muaj

LOKAL ME QERA - TEK TREGU ÇAM, RR. "SHYQYRI BERXOLLI",

ne zone shume te mire | 110 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera lokal i kompletuar i gatshem per pune, sip, 110 M2, 1 banjo, ambjent totalisht i rregulluar. Çmimi:

Botuar më 30/05/2023
70.000 leke

LOKALE NE SHITJE - KAMEZ NE QENDER

Buze rruges kryesore, prane Bankes Raiffeisen | 55 M2 | 115.000 Euro

Ne Qender te Kamzes, prane Bankes Raiffaizen, buze rruge kryesore, shes lokalin dhe biznesin.Bar-Kafe-Lojra femijesh, lokal familjare ne pune dhe me klientele.Siperfaqe dyqanit 55m2 dhe jashta ka 80m2 verande te mbyllur.Me hipoteke.Ne kete dyqan eshte bere investim teper serioz.Shitet per angazhime jashte shtetit., 55 M2, kati 1, totali i kateve 7, 2 banjo, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cmimi i dyqanit eshte aq sa eshte blere 100.000 Euro. Ndersa biznesi nga 35.000 euro qe ka kushtuar shitet 15.000 euro.Nuk bashkepunoj me agjensite imobilare.

Botuar më 30/05/2023
115.000,00 euro

SHITET LOKAL NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 155 M2 | 356.500 Euro

Pjese e jashtme,verande, 155 M2

Botuar më 30/05/2023
2.300,00 euro/m²
)