Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMEZ TEK BULEVARDI BLU

Kamez | 63 M2 | 125.370 Euro

Shitet ambient lokali ne kamez tek bulevardi blu. 63 metra katror anes rruges ne pallat ekzistues me hipoteke/certifikate pronesie te rregullt.Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +355 68 536 7303, 63 M2, totali i kateve 9, 1 banjo

Botuar më 26/03/2023
1.990,00 euro/m²

DYQANE NE SHITJE - ~ DURRES

SHITET DYQAN NE DURRES | 65 M2 | 95.000 Euro

Shitet dyqan afer qendres se Durresitne rrugen Andon Naci.Dyqani aktualisht eshte me qera.Ndodhet ne katin 0 ne nje pallat ekzistues.Me siperfaqe te brendshme 63 m2 dhe siperfaqe te jashtme 50 m2e cila eshte ne sherbim te dyqanit 1 tualet.Dyqani ka punime ekstra te bera nga vete pronari.Eshte nje mundesi e mire investimi.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni, 65 M2

Botuar më 26/03/2023
95.000,00 euro

LOKALE ME QERA - QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 26/03/2023
1.500,00 euro/muaj

LOKALE ME QERA - QENDER

JEPET BAR-RESTORANT ME SIPERFAQE 150 M2 NE QENDER | 150 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera bar-restorant me vendodhje ne Qender.Ambjenti ndodhet ne katin 0.Ambjenti ka siperfaqe 150 m2.Klientela eshte e ngritur prej vitesh.Ambjenti eshte i mobiluar.Taksat jane te perfshira ne cmim.Diskutohet dhe per shitje.Per me shume informacion na kontaktoni!, 150 M2, 2 banjo

Botuar më 26/03/2023
1.500,00 euro/muaj

LOKALE NE SHITJE ~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

SHITET DYQAN KOMERCIAL ME SIP.100 M2 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 100 M2 | 525.000 Euro

Shitet dyqan komercial tek Kompleksi Delijorgji.Dyqani eshte me sip.100 m2+150 m2 verande ne sherbim te dyqanit.Organizohet ne:~Ambient Open Space~2 Tualete.Dyqani eshte i organizuar me fasad xhami nga jashte.Dyqani ka akses me rrugen kryesore dhe eshte vetem 20 metra larg.Aktualisht dyqani eshte me qera 2000 Euro ne muaj.Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme, 100 M2, Kompleksi Delijorgji eshte ne nje nga zonat ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Disponon Certifikate Pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 26/03/2023
525.000,00 euro

LOKALE NE SHITJE - ~ YZBERISHT

SHITET BAR~RESTORANT NE YZBERISHT | 183 M2 | 170.000 Euro

Shitet bar~restorant ne Yzberisht.Ambjenti ka siperfaqe 123 m2+60 m2 verande.Ndodhet ne katin 0.Organizohet ne :~1 Ambjent ~2 Tualete~60 m2 Verande para e cila eshte ne sherbim te dyqanit.Ambjenti shitet si ne foto.Mundesi shume e mire investimi.Me Certifikate PronesiePer me shume informacion, ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!, 183 M2

Botuar më 26/03/2023
170.000,00 euro

DYQANE NE SHITJE - ~ DURRES

SHITET DYQAN NE DURRES | 65 M2 | 95.000 Euro

Shitet dyqan afer qendres se Durresitne rrugen Andon Naci.Dyqani aktualisht eshte me qera.Ndodhet ne katin 0 ne nje pallat ekzistues.Me siperfaqe te brendshme 63 m2 dhe siperfaqe te jashtme 50 m2e cila eshte ne sherbim te dyqanit 1 tualet.Dyqani ka punime ekstra te bera nga vete pronari.Eshte nje mundesi e mire investimi.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni, 65 M2

Botuar më 26/03/2023
95.000,00 euro

21 DHJETORI

21 dhjetori | 760 M2 | 2.000 Euro

BL266 ESKLUZIVE!!! Prane 21 Dhjetorit, shitet biznesi bar-kafe Lounge me siperfaqe e brendshme 260 m2 siperfaqe e jashtme 500 m, tavolina brenda dhe jashte 84 komplete , aspirim kondicionim Mitsubishi inverter, banak inoxi i kompletuar me gjithcka , ne gjendje pune prej 14 vitesh . Hera e pare qe jepet me qera .Shitet si biznes 60.000 euroQera mujore 2000 euro/muaj (pa perfshire taksa 15%), 760 M2, 1 banjo

Botuar më 25/03/2023
2.000,00 euro/muaj

TREGU CAM

rruga shyqyri berxolli | 110 M2 | 700 Euro

Jepet Me Qera Lokal Tek Tregu Cam (ID BL2103) TiraneTek Tregu Cam, ne Rrugen Shyqyri Berxolli, jepet me qera lokal, me siperfaqe 110 m2, mundesi per te marre edhe verande me cmim ekstra, 1 tualet, gjysem bodrumi, buze rruges dytesore, e mobiluar, me fasade xhami, aktualisht eshte ne gjendje pune, 110 M2, i mobiluar

Botuar më 25/03/2023
700,00 euro/muaj

LOKAL ME QERA ME ÇMIM OKAZION! PRANE BULEVARDIT TE RI, ASTIR,

ne nje zone shume te zhvilluar | 70 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Bar Kafe, sip, 70 M2, i kompletuar, arredim bashkohor + ambjent te jashtem te shfrytezueshem.

Botuar më 25/03/2023
600,00 euro
)