Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

tek Shkolla Andon Zako Cajupi | 244 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal me te gjitha mobiljet, ne gjendje pune, 164 m2 jane ambjent i brendshem dhe 80 m2 jane ambjent i jashtem, 244 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 13/04/2021
700,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Shkolla Vasil Shanto | 120 M2 | 1.000 Euro

Zgara ndodhet shume prane shkolles Vasil Shanto, ne nje location te favorshem per biznesin. Aktualisht ambienti ofron sherbimet e zgares dhe restorantit.Zgara punon shume mire dhe me kateringun. Ambienti eshte i favorshem dhe per organizimin e festave famliare ose ambientetve festive ne mbremje. Ambienti ndodhet ne katin e 2.Per nje vizte ne prone mos hezitoni te kontaktoni., 120 M2, 2 banjo

Botuar më 13/04/2021
1.000,00 euro/muaj

RRUGA ALI DEMI

mbrapa drejtorise se policise | 63 M2 | 27 Euro

Jepet me qera lokal, 63 M2, +63m jashte e shfrytezueshme. Akualisht ne gjendje pune bar kafe. Mundesi shitje

Botuar më 12/04/2021
27,00 euro/m²

ALI DEM

Pran Burgut | 60 M2 | 350 Euro

Jepet ambient me fasad xhami pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ndertimi i Ri per qender estetike, laborator, shendetesore, klinike dentare, zyra etj. Vend pakimim., 60 M2, 2 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, e sapo investuar

Botuar më 12/04/2021
350,00 euro

BIZNES BAR/KAFE NE SHITJE NE QENDER NE TIRANE (ID 4171231)

Ne qender shitet biznesi i nje bar/kafe, ne nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes | 194 M2 | 60.000 Euro

Siperfaqa brendeshme 44 m² me 2 kate dhe 13 tavolina, siperfaqe e jashtme 150 m² dhe 24 tavolina, aktualisht ne gjendje pune dhe me nje kontrate 5 vjecare qeraje prej 1500 Euro/muaj. Biznes i ngritur qe ne vitin 2005, me klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme (14 miljon leke te reja te deklaruara ne vit)., 194 M2, Property ID : 4171231 www.dreamalbania.al

Botuar më 12/04/2021
60.000,00 euro

JEPET ME QERA PICERI ME FURRE DRURI NE NJE KOMPLEKS "BAR KEND LOJRASH",

totalisht i kompletuar, sip. ambienti | 35 M2 | 40.000 Leke

35 M2, ambient i rregulluar.

Botuar më 12/04/2021
40.000 leke

SHITET NIGHT CLUB SI AMBIENT BIZNESI TEK MEDRESEJA.

Shitet Night Club si ambient Biznesi tek Medreseja. | 200 M2 | 150.000 Euro

Siperfaqe 200m², pallat ekzistues, kati -1Organizohet: • 2 tualet me aspirim • 1 kuzhine• 1 korridorOfrohet:• I mobiluar • ne kushte shume te mira • zone lehtesisht e aksesueshme • banjo me aspirim• i shfrytezueshem per biznesCmimi qera : 500€ +1 garanci Cmimi shitje: 150.000€ID AD 012, 200 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/04/2021
150.000,00 euro

JEPET ME QERA OSE SHITET NIGHT CLUB SI AMBIENT BIZNESI TEK MEDRESEJA.

Jepet me qera ose shitet Night Club si ambient Biznesi tek Medreseja. | 200 M2 | 500 Euro

Siperfaqe 200m², pallat ekzistues, kati -1Organizohet: • 2 tualet me aspirim • 1 kuzhine• 1 korridorOfrohet:• I mobiluar • ne kushte shume te mira • zone lehtesisht e aksesueshme • banjo me aspirim• i shfrytezueshem per biznesCmimi qera : 500€ +1 garanci ID AD 012, 200 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/04/2021
500,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

tek Shkolla Andon Zako Cajupi | 244 M2 | 700 Euro

Jepet me qera lokal me te gjitha mobiljet, ne gjendje pune, 164 m2 jane ambjent i brendshem dhe 80 m2 jane ambjent i jashtem, 244 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 12/04/2021
700,00 euro

BAR/PICERI ME QERA PRANE SPITALIT AMERIKAN 1 NE TIRANE (ID 4271564)

Prane Spitalit Amerikan 1 | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera Bar/piceri e kompletuar me te gjitha pajisjet, siperfaqe totale 900 m² (siperfaqa e ambienteve te brendeshme 220 m², siperfaqa e ambientit te jashtem me lulishte 400 m², si edhe ambient tarace e aksesueshme me shkalle 280 m²), 4 tualete, I arreduar mire dhe me xhiro te kenaqshme., 900 M2, Property ID : 4271564 www.dreamalbania.al

Botuar më 12/04/2021
1.500,00 euro
)