Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BAR KAFE DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN MINE PEZA NE TIRANE (ID 4171130)

Rruga Mine Peza, prane Rossman Lala | 74 M2 | 160.000 Euro

Rruga Mine Peza, prane Rossman Lala, shitet Dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m², me Hipoteke, kati perdhe , tualete , fasad xhami, ambjenti shitet me te gjitha pajisjet ose bosh, shitet per arsye emigrimi.Shitet 160000 euro., 74 M2, Property ID : 4171130 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
160.000,00 euro

LOKAL PER SHITJE - TEK QYTET STUDENTI ID: BILLION1410

Qytet Studenti | 130 M2 | 130.000 Euro

Ne hyrje te Qytet Studentit, buze rruges kryesore shitet lokal i kompletuar.Lokali ndodhet ne katin 0, ka nje siperfaqe totale prej 130 m2, nga ku 30 m2 eshte pjesa e brendshme, ku organizohet banaku, nje hapesire open space dhe tualeti, nje verande prej 50 m2 e cila eshte e rrethuar me fasade xhami dhe e mbuluar me tend,si dhe nje hapesire tjeter open space e shfrytezuar si verande., 130 M2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Lokali ka nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Na kontaktoni ne nr: +355692033500.

Botuar më 16/01/2022
130.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - TEK RRUGA ELBASANIT, PRANE ISH 7-XHUXHAVENE

Rruga Elbasanit, prane ish 7-Xhuxhave, | 98 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 98.7 m², kati2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi me diell.Shitet 100000 euro., 98 M2, Property ID : 4129176 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
100.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - NE BULEVARDIN ZOGU I PARE, PRANE MATERNITETIT

Ne bulevardin Zogu i pare prane Maternitetit, | 121 M2 | 151.250 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqa 121 m², kati 3 banim ne nje pallat te ri me ashensor, 2 ballkone, tualet, k/bufe. Cmimi 151250 Euro., 121 M2, Property ID : 4121655 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
151.250,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - NE BULEVARDIN ZOGU I PARE, PRANE MATERNITETIT

Ne bulevardin Zogu i pare prane Maternitetit, | 121 M2 | 151.250 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqa 121 m², kati 3 banim ne nje pallat te ri me ashensor, 2 ballkone, tualet, k/bufe. Cmimi 151250 Euro., 121 M2, Property ID : 4121655 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
151.250,00 euro

BLLOK

BLLOK | 84 M2 | 650 Euro

JEPET LOKAL ME QERA ~ 84 M2~ KATI 0~ PRANE KINEMA AGIMIT~ CMIMI 650 EUROKONTAKTONI 0676722221E400, 84 M2, 1 banjo

Botuar më 15/01/2022
650,00 euro

RRUGA XHANFIZE KEKO

RRUGA XHANFIZE KEKO | 53 M2 | 73.000 Euro

SHITET LOKAL~ 53 M2~ KATI 0~ TE RRUGA XHANFIZE KEKO ~ BUZE RRUGES KRYESORE~ CMIMI 73.000EUROKONTAKTONI 0676722221E400, 53 M2

Botuar më 15/01/2022
73.000,00 euro

LOKAL PER QIRA (BAR-COFFEE) - TEK RRUGA E DURRESIT ID: BILLION1091

Rruga e Durresit | 120 M2 | 450 Euro

Ofrohet ambient biznesi bar-coffee ne nje nder zonat me te preferuar per banim dhe zhvillim biznesi ne Tirane,tek Rruga e Durresit.Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe ka sherbyer si lokal prej vitesh. Eshte i organizuar ne formen e nje duplex-i. Eshte i arreduar si ne foto dhe ka kat -1 qe eshte pak privat si hapesire dhe nje tualet. Gjithashtu,ky ambient trajtohet dhe per shitje., 120 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si zyra te ndryshme,qendra estetike,dyqan etj nese merret per qira afatgjate. Na kontaktoni ne nr:+355692033500.

Botuar më 15/01/2022
450,00 euro/muaj

BAR RESTORANT ME QIRA - TEK SELVIA ID: BILLION1315

Selvia | 202 M2 | 900 Euro

Tek 5 Maji jepet restorant per qira me klientel te ngritur. Ambienti ka nje siperfaqe 202m2.Eshte i mire-arreduar dhe shume cilesor. Restoranti eshte i organizuar nga kuzhina dhe ambIenti i ngrenies i cili ka nje hapsire te bollshme , 2 tualete dhe nje koridor qe te lidhe me te gjithe ambientet,ofron dhe mundsi parkimi me pages., 202 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500!

Botuar më 15/01/2022
900,00 euro/muaj

LOKAL ME QERA - KRYQEZIM I RR. MARKO BOÇARI ME RR. SAMI FRASHERI

perballe ISKSH, buze rruge | 200 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera Bar Restorant, 200 M2, totalisht i kompletuar, mobilim dhe arredim bashkohor. Me pune dhe klientele te ngritur prej 15 vitesh. Aktualisht ne pune + dyqan peshku.

Botuar më 15/01/2022
2.500,00 euro
)