Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kerkon te punesoje: Financiere, Sanitare, Kamarier/e. Banakier/e. Recepsionist/e. Menaxher Palestre, Kuzhinier/e, Nd/Kuzhinier.

Kërkon të punësojë

Kriteret

Ekskavatorist. Mirembajtes per kantierin. Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 19/03/2023

)