Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITES

Njoftime pune - PIKE KARBURANTI

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per pike karburanti.

Detyrat dhe Pagesa

40.000 leke
Kushte te mira pune
Te interesuarit te telefonojne ne numrin e kontaktit

Kontakte

TEK FRESKU
Tiranë

Botuar më 19/03/2023

)