Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KASIERE

Njoftime pune - FRESHMART Rr. "Ndre Mjeda", ish Parku Autobuzave Kerkon te punesoj: Kasiere069

Kriteret

Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

40.000 leke

Kontakte

Rr. "Ndre Mjeda", ish Parku Autobuzave

Botuar më 17/03/2023

)