Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJES/E BIG MARKET VASIL SHANTO Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte pune te kenaqshme |

Marketi. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, te interesuarit te paraqiten ne market cdo dite nga e hena-shtune ora 8.15-16.00, Tiranë

Botuar më 25/06/2020
dhe kushte pune te kenaqshme
)