Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OPERATOR TELEFONIK

ZZ GROUP

Kërkon të punësojë

Kriteret

Në gjuhën Italiane, Gjermane dhe Angleze , Italiane dhe Spanjolle Full dhe Part time Ofrojme:– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes– Mundesi trajnimi jashte shtetit– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj– Trajnime me pagese te ploteKerkojme:– Te zoteroje gjuhen italiane– Aftesi te mira komunikuese– Te punoje ne grup– Seriozitet ne pune– Ambicie dhe vendosmeriTë interesuarit të kontaktojnë (dërgojne cv )në adresën e mëposhtme:

Kontakte

Rr. Dora D´istria - Tirane, perballe Fakultetit Juridik
zzgroupmail@gmail.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 08/10/2019

)