Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Njoftime pune - Special Gifts Dyqan DhuratashKerkon te punesoje: Shitese

Kriteret

Me eksperience pune ( mundesisht ne kete fushe ).Te kete aftesi ne shitje.Te jete komunikuese.Te jete bashkepunuese ne grup.Orari 09:00 - 17:00.

Detyrat dhe Pagesa

40.000 Leke
Dergoni CV ne whatss app

Kontakte


Botuar më 19/03/2023

)