Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OPERATOR/E

Njoftime pune - Kerkohen

Kriteret

Ne gjuhen shqipe. Puna 6 ore e dite. Me eksperience pune. Te interesuarit te nisin Cv e tyre ne e- mailin:

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Kryqezimi i tregut Elektrik, Rr. Todi Shkurti
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 19/03/2023

)