Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENT/E SHITJESH

Kerkojme Agjent/e dhe Operator/e Telefonike ne gjuhen gjermane.Fushate gjermane

Kriteret

Ambjent komod dhe familjar.Nuk ka rendesi nese ke eksperience apo jo.Praktika nga ne!Eja puno me ne!

Detyrat dhe Pagesa

Shume te mire dhe bonuse te larta

Kontakte

Stacioni i trenit

Botuar më 19/03/2023

)