Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

* KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 70 M2 | 87.400 Euro

Shitet Apartament 1+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti eshte ne faze pllakash. Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve. Kodra e Diellit dallohet për cilësinë e ndërtimit. Në çdo etapë gjatë projektimit dhe zhvillimit të ketij kompleksi janë respektuar standardet evropiane të industrisë së ndërtimit., 70 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
87.400,00 euro

* SAUK I VJETER

Rezidenca ''Porta Tirana e Re'' | 81.9 M2 | 94.000 Euro

OKAZION!! Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca ''Porta Tirana e Re'', Sauk i Vjeter.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Cilësi e lartë ndërtimi:Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.Izolim akustik dhe termik të mureve.Ballkone dhe ambiente të gjelbëruara.Mundësi ideale investimi., 81.9 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne faze tulle.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 07/06/2023
94.000,00 euro

* SAUK I VJETER

Rezidenca ''Porta Tirana e Re'' | 84.7 M2 | 97.000 Euro

OKAZION!! Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca ''Porta Tirana e Re'', Sauk i Vjeter.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Cilësi e lartë ndërtimi:Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.Izolim akustik dhe termik të mureve.Ballkone dhe ambiente të gjelbëruara.Mundësi ideale investimi., 84.7 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne faze tulle.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 07/06/2023
97.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VILA E ZOGUT ! -ROY75049

Prane Viles se Zogut | 88 M2 | 64.000 Euro

Apartamenti disponon 82.10 m2 te mbrendshme dhe 88.10 m2 total , organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 dhome ndenje + guzhine edhe 1 tualet i bollshem me ajrosje natyrale .Pallati ndodhet nje nje zon shume te preferuar edhe shum e qete pran viles se zogut, 88 M2, Pozicionohet ne katin e 3 banim te nje pallati 7 katesh .Orjentohet ne drejtim te jug - perendim .Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Botuar më 07/06/2023
64.000,00 euro

* KINOSTUDIO

Porcelan | 86.4 M2 | 84.600 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan,Kinostudio.Dallohet per cilësinë e lartë të ndërtimit. Izolim akustik dhe termik të mureve.Ballkone dhe ambiente të përbashkëta të gjelbëruara dhe planimetri funksionale ku hapësira shfrytëzohet në maksimum.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti ndodhet ne faze karabinaje., 86.4 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 07/06/2023
84.600,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!-ROY75146

Durres | 75 M2 | 400 Euro

Apartamenti ndodhet vijen e dyte bregdetare , ne nje zone shume te frekuentuar nga turistet vendas dhe te huaj.Organizohet nga nje soxhorno bashkangjitur me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti.Orjentohet ne drejtim te jug pererndimit , qe ben te mundur nje rrezatimin e diellit ne nje pjese te mire te dites., 75 M2, Facilitet qe ofron zona ku ndodhet apartamenti jane shum te favorshme per nje jetese sa me komode.Apartamenti jepet dhe me qera 10 ditore me 40 ( EURO ) Nata , gjate sezonit.

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

* KOMPLEKSI TURDIU

Ish Fusha e Aviacionit | 80 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Turdiu,Fusha e Aviacionit me 950Euro/m2.Pallati ku ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore te ndertimit, me fasade te ventiluar,vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike te markave cilesore dhe instalime per sistem qendror kondicionimi. Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve., 80 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne faze tulle.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
84.000,00 euro

SHITET APARTARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI KAVAJES! -ROY75168

Apartmenti ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes | 71 M2 | 80.000 Euro

Ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 11 , me ashensor dhe eshte i mire administruar.Organizohet nga 1 ambjent ndenje se bashku me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 tualet gjithashtu dhe nje ballkon i cili ofron pamje deti ., 71 M2, Apartmenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara turistike ne vije te pare me detin , ofron facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode .

Botuar më 07/06/2023
80.000,00 euro

APARTAMENT LUKSI 1+1 ME QERA TEK LIQENI THATE AFER EKLIPS RESORT NE TIRANE (ID 4211914)

Liqeni Thate, afer Eklips Resort | 75 M2 | 750 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, mobilim luksoz , siperfaqe 75m², kati o , e gjithe shtepia me parket, 2 kondicioner ,tualete, verande me pamje panoramike dhe oborr , orientim me diell.Cmimi 750 euro ., 75 M2, Property ID : 4211914 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
750,00 euro

* KOMPLEKSI UNIVERS CITY

QTU | 69.7 M2 | 51.000 Euro

Super Okazion!! Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Univers City.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Fasadë e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike.-Transport urban i vazhdueshëm: Qendër – QTU – Univers City.Apartamenti eshte ne faze karabinaje., 69.7 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
51.000,00 euro
)