Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ZOGU ZI

prane Kompleksit Te Trebickes | 75 M2 | 75000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Zogu Zi, prane Kompleksit Te Trebickes, 75 M2, 75.000 euro
Përshkrim

OKAZION Shitet Ap 1+1 ne pallat te Ri, me punime cilesore dhe orientim me diell, me Hipoteke, kati 3 banim me ashensor, sip 75 m2, dhome gjumi, sallon per ndenje ngrenie, tualet, koridor i madh, ballkon me tend, me mobilim te ri. Shitet 75.000 Euro duke lene mobilimin bonus., 75 M2

75.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)