Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ZOGU I ZI

Zogu i Zi | 60.5 M2 | 65000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Zogu i Zi, Zogu i Zi, 60.5 M2, 65.000 euro
1 banjo
Përshkrim

Shitet apartament 1 +1 tek Zogu i Zi afer Asllan Rusit. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet me nje sallon te bollshem, pjesen e gatimit e ka te vecuar dhe nje dhome te bollshem me orientim nga lindja. Apartamenti ka gjithashtu nje tarrace qe ka te drejte shfrytezimi vec nga pronarit i apartamentit. Apartamenti shitet gjysem i mobiluar. Apartamenti disponon certifikate pronesie., 60.5 M2, 1 banjo

65.000,00 euro

Botuar më 11/10/2019

Telefon
Email
)