Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PERBALL MATERNITETIT TE RI

TEK FURRA TITO | 68 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, me dy ashensore, 68 M2, kati 4, ashensor, bosh, me kundrabufe, dho...

Botuar më 18/01/2021
25.000 leke

YZBERISHT

Prane Spitalit Amerikan 3 | 57 M2 | 42.750 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke , me dokumenta te rregullta, mobiluar , kati 5 me ashensor, siperfaqe 57 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 1 dhome gjumi, tualete, ballkon., 57 M2, ID:111420

Botuar më 25/01/2021
42.750,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane ish Ekspozita | 55 M2 | 270 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkohor, kati 10 me ashensor, siperfaqe 55 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, dhom gjumi, tualete, ballkon, kondicioner., 55 M2, ID 21187

Botuar më 25/01/2021
270,00 euro/muaj

NE FILLIM TE KTHESES SE KAMZES

Prane Pallateve Te Verdha | 71 M2 | 35.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke pjeserisht i mobiluar , kati 9 me ashensor, siperfaqe 71 M2. Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon ., 71 M2, ID: 111419

Botuar më 25/01/2021
35.000,00 euro

RR DIBRES

tek Medreseja prane tregut te madh, brenda unaze | 59 M2 | 59.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat Ekzistues, ( me Hipoteke), i Rikonstruktuar komplet, orientim me diell L-J-P, kati 4 ( jo i fundit ), sip 59 m2 , Apartamenti organizohet nga nje soxhorno per ndenje plus aneks gatimi, koridor, dhome gjumi e madhe, tualet me dritare, ballkon, bosh ose e mobiluar, 2 kondicioner, e sapo shtruar me parket cilesor AC4, parkim rezidencial tek pallati, uje 24 Ore., 59 M2, ID:119233

Botuar më 25/01/2021
59.000,00 euro

RR. ALI DEMI

prane fushes se sportit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar, me parkim, kamera sigurie

Botuar më 25/01/2021
20.000 leke

LIQENI

Rruga Peti | 77 M2 | 73.150 Euro

Liqeni Artificial, prane Kopeshtit Zoologjik, Rruga Peti, shitet apartament 1+1, me mobilim bashkekohor, siperfaqe 77 m2 me Dokumentacion te rregullt nga firma, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti perbehet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje sebashku me ate te gatimit, tualet, ballkon i bollshem, 2 kondicioner. Me pamje panoramike nga Liqeni.Çmimi i shitjes 73150 euro, 77 M2, 1 banjo

Botuar më 25/01/2021
73.150,00 euro

BLLOK

prane Petro Ninit | 70 M2 | 350 Euro

Bllok, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi, jepet me qera apartament modern 1+1, i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe 70 m2, kati i 9 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi sebashku me ambientin e ngrenies, tualet, ballkon, kondicioner.Jepet me qera 350 Euro ne muaj., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 25/01/2021
350,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 48 M2 | 38.000 Euro

Kodra Diellit, Rruga Bill Klinton, shitet Garsoniere, sipërfaqe 48 m2 me Hipoteke, kati 0 ne pallat te ri. Garsonierja ka te adoptuar me gips 2 dhoma nga 13 m2 secila, aneks gatimi, korridor dhe tualet. Muret kane termoizolim te brendshem.Çmimi i shitjes 38000 Euro., 48 M2, 1 banjo

Botuar më 25/01/2021
38.000,00 euro

SELITE

rruga hasan vogli | 90 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 90 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 25/01/2021
22.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

prane tregut Cam | 70 M2 | 300 Euro

Myslym Shyri, prane Tregut Çam, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 70 m2, kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, kondicioner, tualet, ballkon.Jepet me qera 300 Euro ne muaj., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 25/01/2021
300,00 euro/muaj
)