Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VILA KALLUCI

20m nga deti. | 40 M2 | 25 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Vila Kalluci, 20m nga deti., 40 M2, 25 euro
Përshkrim

Ofron me qera dhoma per sezonin veror, 1+1 dhe garsoniere, te kompletuar talisht dhe per ambient gatimi me hyrje me vehte. Sip.duke filluar nga, 40 M2, Cmimi duke filluar nga

25,00 euro/ditë

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)