Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerika 3 | 64.4 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti eshte ne pallat te ri shume cilesore, shitet i mobiluar per vleren 53000 ...

Botuar më 19/02/2020
49.000,00 euro

BLLOK

pranë LSI | 53 M2 | 95.500 Euro

• Open space. • Ballkon me pamje nga rruga • I investuar. • Sistem kondicioni...

Botuar më 15/02/2020
95.500,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Kopshti 4 Stinet | 82 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 82 M2, (apartamenti adoptohet ne 2+1). Kati 4. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 21/02/2020
82.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

ZONA E BLLOKUT TE AMBASADAVE | 65 M2 | 65.000 Euro

NE SHITJE APARTAMENT 1+1. ORGANIZIM I RREGULLT DHE HAPSIRE TE MJAFTUSHME PER TA KTHYER NE APARTAMENT 2+1, 65 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, I rikonstruktuar pjeserisht ,pajisur me Certifikate Pronesie, kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe nje vizite ne prone

Botuar më 21/02/2020
65.000,00 euro

SUPER OKAZION! PRANE PAZARIT TE RI

Tek Tregu i Bicikletave | 69 M2 | 75.900 Euro

Shitet apartament 1+1, 69 M2, kati 2. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume cilesore.

Botuar më 21/02/2020
75.900,00 euro

NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 2

Shitet | 35 M2 | 34.000 Euro

Apartament garzonier me, 35 M2, kati 2.Ndertim i ri me hipoteke.Hyrje e pabanuar me pare.Punime super cilesore.

Botuar më 21/02/2020
34.000,00 euro

ISH UZINA TRAKTORI

perballe News 24 | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, pjeserisht i mobiluar, e pershtatshme per nje çift

Botuar më 21/02/2020
10.000 leke/muaj

OKAZION NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 2

Shitet | 56 M2 | 47.000 Euro

Apartament 1+1, 56 M2, kati 2.Ndertim i ri me hipoteke.Punime super cilesore.

Botuar më 21/02/2020
47.000,00 euro

TEK SHKOLLA E BASHKUAR,

mbas Konviktit te Mjekesise se Vajzave, | 20 M2 | 8.000 Leke

Jepen me qera 2 dhoma per djem, sip . per secilen, 20 M2, (1 dhome per 2 persona), te mobiluara, me tualet secila, uje drita dhe Interneti brenda ne çmim

Botuar më 21/02/2020
8.000 leke/person

UNAZA E RE

mbrapa 2 palmave | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar, me paisje dhe mobilim te ri

Botuar më 21/02/2020
20.000 leke/muaj

AFER DOGANES

shitet | 64 M2 | 39.680 Euro

1+1,, 64 M2, termoizolim, ndertim i ri cilesor.

Botuar më 21/02/2020
39.680,00 euro

RR. ROBERT ZHVARC

tek Kodra e Diellit | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, verande, i mobiluar

Botuar më 21/02/2020
25.000 leke
)