Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

CMIM KLERINGU- ISH STACIONI I TRENIT

Prane Gjykates | 74 M2 | 81.400 Euro

Shitet apartament 1+1+bllk. Pallati eshte ende ne ndertim, eshte me punime mjaft cile...

Botuar më 16/01/2022
81.400,00 euro

APARTAMENT ME QIRA TE BLLOKU I AMBASADAVE

Prane Ambasades Gjermane | 85 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+bllk.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i pershtats...

Botuar më 16/01/2022
450,00 euro/muaj

KOMPLEKSI ARLIS

Brenda Kompleksit | 70 M2 | 450 Euro

Jepet apartament 1+1 brenda kompleksit arreduar ne menyre moderne ,shume pak e banuar...

Botuar më 16/01/2022
450,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1.MUNDESI PER 2+1 RRUGA : DON BOSKO

Shitet Apartament 1+1.Mundesi per 2+1 Rruga : Don Bosko | 89 M2 | 72.000 Euro

Kati 5. Me ashensorMe siperfaqe 89m2Organizohet:. Salloni dhe guzhina te organizuara ...

Botuar më 10/01/2022
72.000,00 euro

MEZES

Prane serres se luleve | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, totali i kateve 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2022
25.000 leke/muaj

RRUGA MARIE LOGORECI

Varri Bamit Tirane | 54 M2 | 30.000 Leke

54 M2, 6 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Shtëpia lirohet pas dates 10 shkurt..eshte apartament jo garsoniere

Botuar më 16/01/2022
30.000 leke/muaj

TIRANE

Poshte shkolles BajramCurri | 40 M2 | 17.000 Leke

Garsoniere 1+1 e gjitha e kompletuar, 40 M2

Botuar më 16/01/2022
17.000 leke/muaj

PRANE SELVISE

Tek ish Punishtja e Pastave | 56 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament garzonier, 56 M2, verande, Kati 1 banim i ngritur nga toka.Pallat i ri i sapo perfunduar.Punime super cilesore.

Botuar më 16/01/2022
57.000,00 euro

NE ALI DEM

Prane shkolles Kushtrimi Lirise | 50 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 50 M2, Kati 4.Pallat ekzistues me hipoteke.Apartament i restauruar dhe i mobiluar.

Botuar më 16/01/2022
55.000,00 euro

NE RRUGEN 5 MAJI

Shitet | 64 M2 | 56.000 Euro

Apartament 1+1, 64 M2, Kati 2.Pallat i ri me hipoteke.

Botuar më 16/01/2022
56.000,00 euro

BULEVARDI I RI,ISH STACIONI TRENIT ,KOMPLEKSI GENER 2

OKAZION | 89 M2 | 76.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 89 M2, Kati 9 jo i fundit.Apartament i adoptueshem ne 2+1.Pallat i ri ne ndertim.Faze tulle.Punime super cilesore.

Botuar më 16/01/2022
76.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - SHITET PALLAT NE PERFUNDIM ME ÇMIM OKAZION 650E/M²

Fresku, | 81 M2 | 52.650 Euro

Rruga e Dajtit, shiten apartamente 1+1, me sip. 82m², 64m² dhe, 81 M2, Ndertim Cilesor.

Botuar më 16/01/2022
52.650,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 , 1 DHOME GJUMI/1TUALET, TE TREGU ELEKTRIK , ME MOBILIM MODERN

Tregu Elektrik, Tirane | 70 M2 | 103.000 Euro

Ne pallat te ri, 70 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ndricimi: shume i mire

Botuar më 16/01/2022
103.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE PRANE STADIUMIT DINAMO NE TIRANE (ID 4119181)

Afer Stadiumit Dinamo | 54 M2 | 80.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ndertim ekzistues, siperfaqe 54 m², kati 4 i fundit, i rikonstruktuar, tualet , korridor qe lidhe gjithe ambjentet, ballkon.Cmimi 80000 Euro, 54 M2, Property ID : 4119181 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2022
80.000,00 euro
)