Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TREGU ELEKTRIK

minibashkia 1 dhe 2 | 30 M2 | 18.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
TREGU ELEKTRIK, minibashkia 1 dhe 2, 30 M2, 18.000 leke
I mobiluar, kati 1
Oborr
Përshkrim

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, oborr, i mobiluar

18.000 leke

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)