Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE BULEVARDIT TE RI

Jordan Misja | 70 M2 | 210 Euro

Jepet me Qera apartament 1+1 midis rruges Don Bosko dhe Jordan Misja. 2 minuta nga bu...

Botuar më 29/05/2020
210,00 euro/muaj

RRUGA AGLLAI TAKO

Posta 19 allias | 50 M2 | 18.000 Leke

1+1me qera e mobiluar kati 3 .18 000 l. 0682067774, 50 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 31/05/2020
18.000 leke/muaj

UNAZ E RE ,AFER SHESHIT SHQIPONJA

1+1 | 45 M2 | 20.000 Leke

45 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/05/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA ESAT OKTROVA

200 m larg Club Venue | 30 M2 | 140.000 Leke

Jepet me Qera, 30 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Jepet me Qera Gazonjere.Shtepia eshte e mobiluar.Ka nje ambient vecante gatimi nga dhoma.

Botuar më 31/05/2020
140.000 leke/muaj

UNIVERSITETI ALDENT

Selvia, Kompleksi Halili | 66 M2 | 20.000 Leke

Kerkohet nje ose dy vajza per ndarje qeraje. Apartamenti ndodhet tek Selvia, universiteti Aldent vetem 7 minuta larg nga qendra. Pallati eshte i perfunduar vitet e fundit me punime cilesore. Qeraja e apartamentit eshte 200 mije leke dhe per momentin jeton vetem nje vajze., 66 M2, kati 2, i mobiluar, Te interesuarat jane te lutura te kontaktojne numrin e meposhtem.

Botuar më 31/05/2020
20.000 leke

FUSHA AVIACIONIT

Ndarje qeraje 80 mij lek | 2 M2 | 80 Leke

Kerkohet nje djal per ndarje qeraje, 2 M2, 02 ambjente, kati 1, totali i kateve 01, 01 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re, 0.699.179.045

Botuar më 31/05/2020
80 leke/muaj

RRUGA KOLI BANO APT 1 SHKALLA 2 KATI 2, LAPRAKE TIRANE

Perballe Njesise Bashkiake Laprake | 70 M2 | 20.000 Leke

Apartamenti perishin 1 dhome gjume, kuzhine, koridor, 1 banjo dhe ballkon, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 31/05/2020
20.000 leke/muaj

FUSHA AVIACIONIT MBRAPA OSLOS

Tiran | 1 M2 | 80 Leke

Kerkohet nje djal per ndarje qeraje, 1 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, 80 mij lek muaji

Botuar më 31/05/2020
80 leke/muaj

RRUGA GJERGJ LEGISI, PERBALLE SHKOLLES ALEKS BUDA, LAPRAKE, TIRANE

Rruga Gjergj Legisi, Perballe Shkolles Aleks Buda, Laprake, Tirane | 61 M2 | 45.000 Euro

Shitet, 1+1. Kati i pare siper dyqaneve, 61 Metra Katror, Ballkon i mbyllur me vetrate., 61 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/05/2020
45.000,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, me tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 31/05/2020
12.000 leke/person

RRUGA KRISTO FLOQI

perballe UET | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke
)