Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

SARANDE

Perballe Disko Mango | 120 M2 | 120.000 Euro

Shiten apartamente te ndryshme ne Sarande duke filluar nga sip.54m2 - 65 m2 qe jane ...

Botuar më 25/06/2020
120.000,00 euro

RR. PANDI DARDHA

pas KMY, Laprakë | 65 M2 | 5.400.000 Leke

Shitet 1+1, 65 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, me dokumenta te rregullta, hyrje e rikonstruktuar, pallat ekzistues

Botuar më 04/07/2020
5.400.000 leke

RR. IRFAN TOMINI

tek pallati me shigjeta | 60 M2 | 57.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 3, gjendja: per t'u rikonstruktuar, pallat ekzistues parafabrikat, me dokumenta te rregullta

Botuar më 04/07/2020
57.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI,

afer market Joena | 60 M2 | 65.000 Euro

Ne katin e 1 te nje pallati ekzistues 5 katesh, shitet 1+1, 60 M2, gjendja: e rikonstruktuar, (52m² me certifikate +8 m² shtese) . Organizohet: 2 dhoma gjumi , salloni , ambjent gatimi me vete , koridor dhe nje tualet. Shitet totalisht i mobiluar. Ka post parkimi e rethuar.

Botuar më 04/07/2020
65.000,00 euro

YZBERISHT

jepet | 85 M2 | 25.000 Leke

Me qera 1+1, 85 M2, kati 5, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 03/07/2020
25.000 leke

KOMBINAT

fill rruge | 60 M2 | 12.000 Leke

JEPET ME QERA 1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 03/07/2020
12.000 leke

QYTETI STUDENTI

oxhaku | 70 M2 | 11.000 Leke

Kati 1 + kati 2, 70 M2, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, Kati 1 - 11000 Kati 2 - 15000

Botuar më 03/07/2020
11.000 leke/muaj

UNAZA E RE

perballe pallatit me shigjeta | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 03/07/2020
25.000 leke

RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

100m poshte Mondialit, 21 Dhjetori | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen vajza

Botuar më 03/07/2020
20.000 leke

RRUGA 3 VELLEZRIT KONDI

Tek Vilat Amerikane | 25 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 25 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, E pershtatshme per 1 ose 2 persona, familjar ose te jete i punesuar jo studente

Botuar më 03/07/2020
16.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati, perballe gjimnazit faik konica | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz, mobilim I ri dhe modern . Ka 3 kondicionere , Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 03/07/2020
320,00 euro/muaj
)