Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK LIQENI I THATE,

siper kompleksit Colombo | 70 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Tek Liqeni i thate,, siper kompleksit Colombo, 70 M2, 350 euro
1 banjo, kati 2
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, 1 banjo, hyrje totalisht e mobiluar dhe kompletuar me elektroshtepiake, arredim bashkohor, shtruar komplet me parket, 2 kondicioner.

350,00 euro

Botuar më 10/10/2019

Telefon
)