Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET, APARTAMENT 1+1, LIQENI I THATË, TIRANË

Liqeni i Thatë | 65 M2 | 61.800 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.• Dokumentacioni:...

Botuar më 27/02/2020
61.800,00 euro

SHITET, APARTAMENT 1+1, KODRA E DIELLIT, TIRANË

kODRA E DIELLIT | 70 M2 | 60.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit.Informacion mbi apartame...

Botuar më 27/02/2020
60.000,00 euro

YZBERISH

Rruga 3 Deshmoret | 77 M2 | 46.000 Euro

Yzberish, Rr. 3-Deshmoret, Shitet Apartament 1+1 ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) i...

Botuar më 27/02/2020
46.000,00 euro

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, 57.7 M2, kati I...

Botuar më 21/02/2020
51.930,00 euro

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerika 3 | 64.4 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti eshte ne pallat te ri shume cilesore, shitet i mobiluar per vleren 53000 ...

Botuar më 19/02/2020
49.000,00 euro

SUPER CMIM! KOMUNA E PARISIT,

TEK KOMPLEKSI KIKA 1 (tek trau i kompleksit), | 74 M2 | 79.000 Euro

Shitet 1+1, (sip. e brendshme 65m²), Lehtesisht i adoptueshem ne 2+1, i organizuar ne korridor, kuzhine me aneks, dhome gjumi, tualet, ballkon, me forma shume te rregullta, 74 M2, kati 6, totali i kateve 9, ashensor, Shitet i mobiluar ose jo, me punime cilesore, me hipoteke. Cmimi i pa mobiluar:

Botuar më 28/02/2020
79.000,00 euro

SUPER CMIM! MBI RESTORANT DURRESI, NE UNAZE,

rruga Ferit Xhajko, | 53 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1, i organizuar ne dhome gjumi, korridor, tualet me dritare, kuzhine, aneks, lavanteri, ballkon, pallat me tulla silikate te bardha, 53 M2, kati 5, i fundit, punime extra dhe shume cilesore, bosh. Me hipoteke

Botuar më 28/02/2020
60.000,00 euro

RRUGA ALEKSANDER MOISIU

PRANE KOMISARIATIT NR.4 | 55 M2 | 38.000 Euro

Shitet 1+1 i adoptuar ne 2+1, 55 M2, kati 1, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie

Botuar më 28/02/2020
38.000,00 euro

RRUGA RRAPO HEKALI

Prane supermarket Aldi | 78 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 78 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 27/02/2020
26.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRRI

PEANE SAN REMO BAR | 87 M2 | 320 Euro

ME QERA APARTAMENT 1+1, 87 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartament me kompletim te ri dhe hera e pare qe jepet me qera, kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe nje vizite ne prone

Botuar më 27/02/2020
320,00 euro

RRUGA “FROSINA PLAKU”

Te 21-dhjetori, pallati i dyte mbrapa hotelit “Mondial” | 55 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i gjashte dhe i fundit, por nuk eshte me tarrace, por me cati,pervec 55 metra katrore siperfaqe te brendshme, ka edhe 40 meter katror ballkone,mundesi per shtese, 55 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/02/2020
58.000,00 euro

RRUGA 5 MAJ

prane Concord Centre | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/02/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA SAMI FRASHERI

afer shkolles Edit Durham | 70 M2 | 380 Euro

Jepet me qera apartament i ri 1+1, 70 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar

Botuar më 27/02/2020
380,00 euro

PRANE QYTETI STUDENTI

rr. "Ali Visha" | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 75 M2, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, Preferohen cift

Botuar më 27/02/2020
25.000 leke

RRUGA BAJRAM CURRI

Perballe UET | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 27/02/2020
30.000 leke
)