Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

QYTET STUDENTI

prane godines 27 | 20 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 20 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
13.000 leke

RRUGA HOXHA TAHSIM PRANE SHKOLLES "KONGRESI I LUSHNJES"

prane shkolles "Kongresi i Lushnjes" | 53 M2 | 55.000 Euro

53 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 16.500 euro dhe me pas 190 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
55.000,00 euro

RRUGA XHANFIZE KEKO

kinostudio | 50 M2 | 51.500 Euro

50 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 15.500 euro dhe me pas 182 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
51.500,00 euro

ANA RESIDENCE QYTET STUDENTI

qytet studenti | 60 M2 | 63.000 Euro

60 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Mundesi financimi me nje parapagese prej 19.000 euro dhe me pas 220 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
63.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI PALLATET JESHILE

pallatet jeshile | 68 M2 | 55.000 Euro

68 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 16.500 euro dhe me pas 195 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
55.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa karburantit | 75 M2 | 90.000 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, verande, pjeserisht i mobiluar, Me hipoteke,per me shume me kontaktoni dhe ne adresen time te emailit: robertgusto@hotmail.it

Botuar më 28/01/2020
90.000,00 euro

RRUGA KARL GEGA

prane stacionit te trenit | 103 M2 | 75.000 Euro

103 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 23.000 euro dhe me pas 260 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
75.000,00 euro

RR.FROSINA PLAKU

Tek 21 Dhjetori,mbrapa Hotel Mondial | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 1 banjo, verande, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile.

Botuar më 28/01/2020
25.000 leke

RRUGA TODI SHKURTI TREGU ELEKTRIK

Rruga Todi Shkurti tregu elektrik | 55 M2 | 51.000 Euro

55 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 15.300 euro dhe me pas 180 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
51.000,00 euro

KINOSTUDIO

prane komisariatit nr 4 | 54 M2 | 49.000.000 Leke

54 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 12.300 euro dhe me pas 145 euro ne muaj

Botuar më 28/01/2020
49.000.000 leke
)