Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. MUJO ULQINAKU

Tiranë | 62 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 ndodhet në pallat të ri me ashensor. Apartamenti ka organizim dhe mobilim shumë të mirë të ambienteve. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!, 62 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
300,00 euro/muaj

UNAZA E RE

tek rrethrrotullimi | 74 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 06/08/2020
25.000 leke

PAZARI I RI

Shkolla e Kuqe | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 në zemër të Tiranës. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar, organizim shumë të mirë të ambienteve. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni!, 60 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 06/08/2020
25.000 leke/muaj

TEK VILAT GJERMANE

jepet me qera | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 06/08/2020
20.000 leke

LIQENI I THATË

Tiranë | 65 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 ndodhet te kompleksi FZ, te Liqeni i Thatë, një ndër zonat më të qeta në Tiranë. Apartamenti karakterizohet nga organizim shumë i mirë i ambienteve dhe mobilim bashkëkohor.Për informaciom të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni!, 65 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
250,00 euro/muaj

SELITE

Pallati me shigjeta | 59 M2 | 46.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me sip, 59 M2, 2 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 06/08/2020
46.000,00 euro

DON BOSKO

Përballë Vizion Plus | 85 M2 | 300 Euro

Apartament me qira 1+1, ndodhet pallat të ri me ashensor, pranë shërbimeve kryesore për jetesën. Organizim dhe mobilim shumë të mirë të ambienteve, i kompletuar me të gjitha elektroshtëpiake,sistem kondicionimi. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni., 85 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
300,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

afer karburantit | 58 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera te myslym shyri , mobilim bashkohor ne gjendje shume te mire, apartament me drite dhe hapesire, 58 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
300,00 euro/muaj

AFER VIZION PLUS

prane shkolles Qazim Turdiu | 69 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 69 M2, kati 5, i mobiluar, modifikuar ne 2+1, jo studente. Jo agjensi

Botuar më 06/08/2020
30.000 leke

BULEVARDI ZOGU I PARE, PRANE ALBANIAN UNIVERSITY

Bulevardi Zogu i Pare, prane Albanian University | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat ekzistues, i mobiluar, siperfaqe 70 m2, kati 4, tualet me dritare, orientim me diell., 70 M2, Property ID : 4229178 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
300,00 euro
)