Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

BRRYLI

perballe materniteti te ri | 60 M2 | 290 Euro

1+1 i mobiluar mire, pallat i ri., 60 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/05/2020
290,00 euro/muaj

MINE PEZA, PRANE PROKURORISE

Mine Peza, Prane Prokurorise | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, mobilimi eshte i ri dhe shume komod, siperfaqe 55 m², kati 4 i banimit , tualet, mundesi parkimi, orientim me diell,, 55 M2, www.dreamalbania.al

Botuar më 28/05/2020
30.000 leke

RRUGA E DURRESIT

afer Kafe Flora | 58 M2 | 40.000 Leke

Rruga Durresit prane Kafe Flores, jepet me Qera apartament 1+1, siperfaqe 58 m2, kati 5 pallat egzistues, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell, 58 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
40.000 leke

NE RRUGEN ALI DEMI

buze rruge tek fusha | 71 M2 | 64.000 Euro

Shitet apartament 1+1(apartament i adoptuar ne 2+1). Sip, 71 M2, kati 3. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar totalisht. Punime shume cilesore.

Botuar më 28/05/2020
64.000,00 euro

RRUGA THANAS ZIKO

Prane gjimnazit Partizani | 60 M2 | 55.000 Euro

Pallat ekzistues pa ashensor kati I 6 dhe i fundit, 60 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 28/05/2020
55.000,00 euro

PORCELAN

ne drejtim te Venue | 20 M2 | 10.000 Leke

Garsioniere, 20 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
10.000 leke

QENDER, PRANE KAFE FLORA

Qender, prane Kafe Flora | 50 M2 | 325 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar me te gjitha te reja te pa perdorura me pare, siperfaqe 50 m², apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht, i shtruar me parket, me dritare plastike dopio xham, kati 5 i banimit (i fundit), 2 kondicionere, tualet, orientim me diell., 50 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4219137

Botuar më 28/05/2020
325,00 euro

TIRANE E RE

mbas Xheko Imperial, prane Gardes | 40 M2 | 1 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2

Botuar më 28/05/2020
1 leke

BULEVARDI BAJRAM CURRI

afer Shkolles Besnik Sykja | 60 M2 | 32.000 Leke

Bulevardi Bajram Curri, prane shkolles Besnik Sykja, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 1, pallat egzistues, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
32.000 leke

KODRA E PRIFTIT

rr. Dalip Topi | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
15.000 leke/muaj
)