Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

OASIS RESIDENCE | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qira Apartament tek Oasis Residence, Astir!Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ...

Botuar më 02/06/2023
500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2,...

Botuar më 01/06/2023
650,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RR. "NDRE MJEDA",

prane kompleksit Star | 103 M2 | 155.000 Euro

Shitet 2+1, sip, 103 M2, kati 4, 2 banjo, 1 ballkon, me 2 ashensore, totalisht e riko...

Botuar më 29/05/2023
155.000,00 euro

RRUGA XHANFIZE KEKO

Delta Residence | 105.4 M2 | 145.000 Euro

Apartament 2+1 super investuar me Hipoteke, 105.4 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

* KOPSHTI BOTANIK

Kopshti Botanik | 116 M2 | 250.000 Euro

Super Apartament 2+1 ne Shitje tek Kopshti Botanik.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor .Eshte i investuar dhe i mobiluar totalisht i ri i pa banuar me pare.Ne apartament jane bere investime cilesore si psh , parket druri , sistem qendror kondicionimi edhe kaldaje elektroshtepiake te markave me cilesore ,kuzhina quartz , dritare me izolim termik edhe akustik., 116 M2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
250.000,00 euro

* KOMPLEKSI GOLDEN PARK 3

Perballe American 3 | 92 M2 | 95.000 Euro

Okazion!!Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Golden Park 3.Apartamenti ka orientim Jug~Perendim. Ka sistem termoizolimi,mbrojtje akustike,dritaret jane dopio xham.Kompleksi eshte ne faze pllakash., 92 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
95.000,00 euro

XHANFIZE KEKO

Rezidenca Molla | 105.4 M2 | 145.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2, siperfaqja 105.4, kati 3 me ashensor, pallat i vitit 2023, 105.4 M2

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

* KAMEZ

Kompleksi ALBSOK 88 | 88 M2 | 57.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi ALBSOK 88 ne zonen e Institutit, ne Kamez.Kompleksi ALBSOK ka punime shume cilesore dritaret jane dopio xham,termo-hidroizolim,me sistem kapot, hidrosanitaret jane inkaso,me ashensore nga me te mirat ne treg.Kompleksi ALBSOK ndodhet ne nje nga zonat me ne zhvillim dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme., 88 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Kompleksi eshte ne fazen perfundimtare te punimeve.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
57.000,00 euro

* REZIDENCA ALBA

21 Dhjetori | 185 M2 | 240.500 Euro

Shitet Dublex 2+1 te Rezidenca Alba. Organizimi:sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,korridor dhe nje verande te madhe 34 m2.Rezidenca Alba ka punime shume cilesore me ashensore nga me te mirat ne treg.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.Ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.Disponon Certifikate Pronesie, 185 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
240.500,00 euro

SHITET APARTAMENT - KOMPLEKSI PANORAMA

SHITET APARTAMENT - KOMPLEKSI PANORAMA | 112 M2 | 175.000 Euro

SHITET APARTAMENT~112 M2 ~ 2+1+2 ~KATI 6~ME ASHENSOR~PALLAT I RI~ME HIPOTEKE ~E MOBILUAR ME INVESTIM TE RI KOMPLET VETEM 1 VIT E BANUAR~TE KOMPLEKSI PANORAMA , STACIONI TRENIT~CMIMI 175.000 EURO~KONTAKTONI 0676722221G400, 112 M2, 2 banjo

Botuar më 07/06/2023
175.000,00 euro

KINOSTUDIO

Rezidenca Molla | 105.4 M2 | 145.000 Euro

Kinostudio, Rezidenca Molla, shitet Apartament 2+1+2, siperfaqja 105.4, kati 3 me ashensor, pallat i vitit 2023. Apartamenti organizohet nga korridor shperndares, soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartament i investuar totalisht me punime ekstra nga pronari.Orentimi Perendim.Shitet 145 000 Euro, 105.4 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE

AFER RRUGES DRITAN HOXHA | 133 M2 | 125.000 Euro

133 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/06/2023
125.000,00 euro

KINOSTUDIO

Rezidenca Molla | 105.4 M2 | 145.000 Euro

Apartament 2+1 super investuar me Hipoteke, 105.4 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/06/2023
145.000,00 euro
)