Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES TE KAVAJES NE QENDER

Mbrapa Raiffeisen Bank .pallati i ri "Nova CONSTRUCTION" | 65 M2 | 170.000 Euro

Apartament 1+1 i mobiluar ,pallat i ri vetem 3 vjet qe ka mbaruar., 65 M2, 1 ambjent, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, parking i perfshire ne cmim

Botuar më 03/03/2021
170.000,00 euro

BRENDA KOMPLEKSIT VIZION PLUS

DON BOSKO | 58 M2 | 250 Euro

ME QERA 1+1 APARTAMENT NE PALLAT TE RI, 58 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Banesa ka vetem Kondra Bufe dhe A/C

Botuar më 03/03/2021
250,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

Prane Shkolles Baletit | 65 M2 | 280 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore, ne pallat te ri me ashensore, 65 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/03/2021
280,00 euro/muaj

ISH STACIONI FUNDIT I TIRANES SE RE

Ura Selites | 70 M2 | 280 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 me arredim bashkohore, ne pallat te ri me ashensore ,, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/03/2021
280,00 euro

KOMUNA PARISIT

tek Ola fast | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me mobilim bashkohore, ne nje zone qe preferohet dhe teper familjare, 65 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Prane Kishes Katolike | 68 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me arredim modern dhe cilesore, me pamje panoramike , ne nje nder zonat me te preferuara te Kryeqytetit qe ka akses me te gjitha zonat e tjera, 68 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA

prane rruges Kryesore | 70 M2 | 270 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me te gjitha kushtet, te gjitha elektroshtepiaket jane funksionale dhe cilesore, pallat i ri dhe i mireadministruar, 70 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
270,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

palalti Globe Center | 65 M2 | 280 Euro

Jepet me qera ap 1+1 mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore, ne pallat te ri buze rruge, 65 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/03/2021
280,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Karburantit | 68 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera Ap 1+1 me kushte bashkohore, te gjitha elektroshtepiaket jane funksionale, zona e preferuar dhe lehtesisht e aksesuehme, 68 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
32.000 leke/muaj

RRUGA MARGARITA TUTOLANI

PRANE ME GJIMNAZIN PETRO - NINI | 72 M2 | 95.000 Euro

72 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek, Tualet me dritare

Botuar më 03/03/2021
95.000,00 euro
)