Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE ZONEN E VARRIT TE BAMIT, SHITET APARTAMENT 2+1+BALLKON, 84,000 EURO

rruga Xhanfize Keko | 72 M2 | 84.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 72 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e nde...

Botuar më 23/02/2024
84.000,00 euro

TEK MEDRESEJA

Rruga Ferit Xhajko | 45 M2 | 36.000 Leke

Jepet me qera garsoniere 45 m2, i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ne ambient n...

Botuar më 22/02/2024
36.000 leke/muaj

NE ZONEN E RRUGES MIHAL GRAMENO ,RRUGA SALI NIVICA

prane Market Jata | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament me siperfaqe 60 m2, 1 +1 i mobiluar dhe organizohet ne am...

Botuar më 21/02/2024
350,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ALI DEM

Shkolla "Kushtrimi i Lirise" | 60 M2 | 85.000 Euro

Pallat ekzistues totalisht I restauruar. Apartament shitet totalisht I mobiluar si ne...

Botuar më 18/02/2024
8.500,00 euro

JORDAN MISJA

Rruga Jordan Misja | 60 M2 | 300 Euro

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, MRE-27643

Botuar më 23/02/2024
300,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Rruga e Dibres | 55 M2 | 320 Euro

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1, 55 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, MRE-25220

Botuar më 23/02/2024
320,00 euro/muaj

KOMUNA PARISIT

Rruga Hasan Alla | 45 M2 | 430 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Apartament 1+1, 45 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31981

Botuar më 23/02/2024
430,00 euro/muaj

SHESHI WILLSON

Rruga Perlat Rexhepi | 50 M2 | 500 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 50 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31907

Botuar më 23/02/2024
500,00 euro/muaj

SELITE

Rruga Vangjel Koça | 70 M2 | 400 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 1+1,, 70 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, MRE-31927

Botuar më 23/02/2024
400,00 euro/muaj

PAZARI I RI

Rruga Xhorxhi Martini | 82 M2 | 650 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 82 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31201

Botuar më 23/02/2024
650,00 euro/muaj

YZBERISHT

Rruga Besim Alla, | 60 M2 | 300 Euro

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, MRE-31064

Botuar më 23/02/2024
300,00 euro/muaj

ZOGU I ZI

Ruga Dritan Hoxha | 60 M2 | 300 Euro

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31940

Botuar më 23/02/2024
300,00 euro/muaj

FRESKU

Rruga Sotir Caci | 90 M2 | 300 Euro

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,, 90 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, MRE-31542

Botuar më 23/02/2024
300,00 euro/muaj

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Rruga Liqeni i Thate | 63 M2 | 500 Euro

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, 63 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MRE-31209

Botuar më 23/02/2024
500,00 euro/muaj
)