Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PEDIATRIA

Rruga Kongresi Manastirit | 50 M2 | 62.000 Euro

Totalisht i restauruar,punime te reja parket tualeti,muret, gjithcka.Lokacion fantast...

Botuar më 06/06/2023
62.000,00 euro

YZBERISHT

Rruga Thoma Koxhaj, prane Pallatet Çabej, | 60 M2 | 300 Euro

Yzberisht, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 ??2, i mobiluar . Apartam...

Botuar më 06/06/2023
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Rruga e dafinave | 78 M2 | 400 Euro

Te Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 78m2, kati i 6 ...

Botuar më 05/06/2023
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYR

Ne Rrugen Him Kolli | 68 M2 | 125.000 Euro

Myslym Shyri, Rruga Him Kolli, shitet Apartament 1+1, siperfaqja 68m2, kati 9 me ashe...

Botuar më 01/06/2023
125.000,00 euro

* KINOSTUDIO

Porcelan | 86.4 M2 | 84.600 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 ne Porcelan,Kinostudio.Dallohet per cilësinë e lartë të ndërtimit. Izolim akustik dhe termik të mureve.Ballkone dhe ambiente të përbashkëta të gjelbëruara dhe planimetri funksionale ku hapësira shfrytëzohet në maksimum.Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve.Apartamenti ndodhet ne faze karabinaje., 86.4 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen : 0692031230

Botuar më 07/06/2023
84.600,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!-ROY75146

Durres | 75 M2 | 400 Euro

Apartamenti ndodhet vijen e dyte bregdetare , ne nje zone shume te frekuentuar nga turistet vendas dhe te huaj.Organizohet nga nje soxhorno bashkangjitur me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti.Orjentohet ne drejtim te jug pererndimit , qe ben te mundur nje rrezatimin e diellit ne nje pjese te mire te dites., 75 M2, Facilitet qe ofron zona ku ndodhet apartamenti jane shum te favorshme per nje jetese sa me komode.Apartamenti jepet dhe me qera 10 ditore me 40 ( EURO ) Nata , gjate sezonit.

Botuar më 07/06/2023
400,00 euro/muaj

* KOMPLEKSI TURDIU

Ish Fusha e Aviacionit | 80 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Turdiu,Fusha e Aviacionit me 950Euro/m2.Pallati ku ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore te ndertimit, me fasade te ventiluar,vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike te markave cilesore dhe instalime per sistem qendror kondicionimi. Apartamenti ka planimetri te rregullt te ndarjes se ambjenteve., 80 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne faze tulle.Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
84.000,00 euro

SHITET APARTARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI KAVAJES! -ROY75168

Apartmenti ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes | 71 M2 | 80.000 Euro

Ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 11 , me ashensor dhe eshte i mire administruar.Organizohet nga 1 ambjent ndenje se bashku me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 tualet gjithashtu dhe nje ballkon i cili ofron pamje deti ., 71 M2, Apartmenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara turistike ne vije te pare me detin , ofron facilitete te ndryshme per nje jetese sa me komode .

Botuar më 07/06/2023
80.000,00 euro

APARTAMENT LUKSI 1+1 ME QERA TEK LIQENI THATE AFER EKLIPS RESORT NE TIRANE (ID 4211914)

Liqeni Thate, afer Eklips Resort | 75 M2 | 750 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, mobilim luksoz , siperfaqe 75m², kati o , e gjithe shtepia me parket, 2 kondicioner ,tualete, verande me pamje panoramike dhe oborr , orientim me diell.Cmimi 750 euro ., 75 M2, Property ID : 4211914 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/06/2023
750,00 euro

* KOMPLEKSI UNIVERS CITY

QTU | 69.7 M2 | 51.000 Euro

Super Okazion!! Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Univers City.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Fasadë e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike.-Transport urban i vazhdueshëm: Qendër – QTU – Univers City.Apartamenti eshte ne faze karabinaje., 69.7 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Per me shume informacione ne lidhje me pronen na kontaktoni: 0692031230

Botuar më 07/06/2023
51.000,00 euro

* YZBERISHT

Te KMY-ja | 78.78 M2 | 70.900 Euro

Shitet Apartament 1+1 me cmim Okazion ne Yzberisht,te KMY-ja.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites. Ndodhet ne faze karabinaje., 78.78 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
70.900,00 euro

* YZBERISHT

Te KMY-ja | 68.2 M2 | 61.400 Euro

Okazion!!Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht,te KMY-ja.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites. Ndodhet ne faze karabinaje., 68.2 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
61.400,00 euro

* YZBERISHT

Te KMY-ja | 72 M2 | 64.400 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht,te KMY-ja.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites. Ndodhet ne faze karabinaje., 72 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen.0692031230

Botuar më 07/06/2023
64.400,00 euro

* ASTIR

Bulevardi Migjeni | 64 M2 | 77.500 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne Astir, Bulevardi Migjeni.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne nje zone shume te mire. Apartamenti ka orientim shume te mire qe ofron mundesine e drites gjate dites. Ndodhet ne faze ndertimore dhe behet gati per banim ne dhjetor 2023., 64 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronne.0692031230

Botuar më 07/06/2023
77.500,00 euro
)